В Ізраїлі на Міндіча скоєно замах - Коломойський
Одіозний бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що на фігуранта справи НАБУ і САП "Мідас" Тимура Міндіча в Ізраїлі скоїли невдалий замах. >>
Кабмін ліквідував та об’єднав низку міністерств.
Кабінет міністрів України 21 липня офіційно обʼєднав і ліквідував низку міністерств.
Як інформує УМ, про це 21 липня повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук у Телеграм.
Так, Міністерство соціальної політики отримає нову назву — Міністерство соціальної політики, сімʼї та єдності України. До нього приєднають Міністерство національної єдності, яке повністю передасть усі свої функції, повноваження та майно. Поки триватиме обʼєднання, Міністерство національної єдності працюватиме у звичному режимі. Кабмін також затвердив нове положення про роботу оновленого міністерства та скасував старе.
До нового міністерства також передали бюджет, яким раніше розпоряджалося Міністерство національної єдності. Зокрема:
83 млн грн — на реінтеграцію тимчасово окупованих територій;
56,4 млн грн — на інформування людей на окупованих територіях про вибухонебезпечні предмети;
150 млн грн — на підтримку українців за кордоном і допомогу в поверненні додому.
Міністерство економіки змінює назву на Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України. До нього приєднують два інші відомства — Міністерство аграрної політики та продовольства і Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів. Обидва міністерства ліквідують, а всі їхні обовʼязки і майно передають новому обʼєднаному відомству. Кабмін затвердив його нове положення та створив ліквідаційні комісії для старих відомств.
Уряд також ліквідує Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості. Усі його функції переходять до Міністерства оборони, яке тепер відповідає не лише за оборону, а й за військово-промислову політику, авіацію і космос. Також оновлено положення про Міноборони: відтепер воно офіційно відповідає за державну політику в оборонному, промисловому та космічному напрямах — як у мирний час, так і під час війни.
Нагадаємо, що новим премʼєром 17 липня стала Юлія Свириденко. Також того дня Рада затвердила новий склад уряду. Зокрема, Шмигаль став міністром оборони.
Як повідомляла УМ, Умєрова посадили в крісло секретаря РНБО, а новоспечена прем'єрка Свириденко - обіцяє прискорення відновлення економіки.
Одіозний бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що на фігуранта справи НАБУ і САП "Мідас" Тимура Міндіча в Ізраїлі скоїли невдалий замах. >>
Росіяни в ніч проти 10 грудня запустили по Україні 80 дронів різних типів, майже 50 із них — Shahed. >>
Український актор та спортсмен Іван Кононенко загинув на Курському напрямку – він довгий час вважався зниклим безвісти. >>
Українську мову офіційно включили до навчальної програми в державних школах бразильської Куритиби. >>
Російські загарбники в ніч на 9 грудня атакувавли110-ма ударними БпЛА типу Shahed, "Гербера" і безпілотниками інших, близько 70 із них – "Шахеди". >>
У Лондоні під час виступу 8 грудня Фрідріх Мерц заявив, що має сумніви щодо змісту окремих документів, які Сполучені Штати передають європейським партнерам у межах перемовин про досягнення миру в Україні. >>