Javelin у поміч: Герой України Андрій Головня знищив 79 одиниць техніки рф
До лав Збройних Сил України Андрій Головня долучився у 19 років, а вже в 21 рік отримав звання Героя України. >>
Документальний фільм «Куба і Аляска» про українських парамедикинь представили у Британії.
Український документальний фільм фільм режисера Єгора Трояновського "Куба і Аляска" про двох парамедикинь показали у Великій Британії під час міжнародному фестивалі документального кіно та інтерактивних медіа Sheffield DocFest.
Як інформує УМ, про це повідомило Державне агентство України з питань кіно.
Документальний фільм розповідає історію двох українських військовослужбовиць із позивними "Куба" та "Аляска". Героїні - дві подруги, дотепні та мужні жінки, які виконують місії з порятунку життя у зоні бойових дій. Вони, як і тисячі інших захисників, стикаються з болючою реальністю - чим довше триває їхня служба, тим сильніше розриваються зв’язки з рідними, друзями та колишнім мирним життям. Фільм порушує питання: чи можливе повернення до довоєнної реальності, коли війна стала частиною внутрішнього світу?
Документальну стрічку створено у копродукції трьох країн - України, Бельгії та Франції. Над проєктом працювали кінокомпанії 2BRAVE PRODUCTIONS, TAG FILM та CLIN D’OEIL FILMS. Продюсерами виступили Ольга Брегман, Крістіан Попп та Ханне Фліпо.
Проєкт отримав підтримку в рамках програми грантів на постпродакшн від Української кіноакадемії за сприяння платформи Netflix. Дистриб’юцією фільму в Україні займається компанія Green Light Films.
Sheffield DocFest — один із провідних світових фестивалів документального кіно та інноваційних форматів у сфері XR та інтерактивного сторітелінгу. Він щорічно проходить у британському місті Шеффілд з 1994 року й став важливою платформою для прем’єр та міжнародної співпраці у жанрі документального кіно.
Як повідомляла УМ, «2000 метрів до Андріївки»: докфільм Мстислава Чернова відзначено нагородою на фестивалі Sundance.
До лав Збройних Сил України Андрій Головня долучився у 19 років, а вже в 21 рік отримав звання Героя України. >>
Етап «Діамантової ліги» в китайському Сямені завершився подвійною перемогою українських атлеток у секторі для стрибків у висоту. >>
Перемогу технічним нокаутом над нідерландським кікбоксером Ріко Верховеном (1-1, 1 КО) – здобув Чемпіон світу в надважкій вазі за версіями WBC, WBA та IBF Олександр Усик (25-0, 16 КО). >>
Україна пережила чергову пекельну ніч – 24 травня російські варвари завдали масованого комбінованого удару по Україні, застосувавши, за даними Повітряних сил, 90 ракет та 600 дронів різних типів, в тому числі й "Орєшнік". >>
Попри заборону український блогер Андрій Гаврилів, приїхав до озера Морське Око у польських Татрах на своєму автомобілі й похизувався цим у соцмережах. Неадекватний вчинок українця викликав обурення у поляків. >>
Головною історичною травневою подією України є 23 травня — День національних Героїв, встановлений на честь українських борців за волю та незалежність нашої тисячолітньої Держави. >>