Іран вгатив по лікарні, Ізраїль – знищив ядерний реактор
Новими ударами обмінялися Ізраїль та Іран – є жертви та руйнування. >>
Ворог вдарив по цивільному транспорту. (Фото: Нацполіція)
У Сумській області неподалік міста Білопілля російські війська атакували рейсовий автобус безпілотником типу "Ланцет". За попередньою інформацією, загинули дев’ятеро людей, ще четверо – поранені.
Як інформує УМ, про це повідомили 17 травня Голова Сумської обласної державної адміністрації Олег Григоров та Нацполіція у Фейсбуці.
"Ворог вдарив по цивільному транспорту. Постраждали пасажири.
На місце події терміново виїхали медики та рятувальні служби. Постраждалим надають допомогу", - сказано в повідомлені ОДА.
Згодом Григоров повідомив про вісьмох загиблих і пʼятьох поранених.
А за інформацією Національної поліції України стало відомо, що внаслідок російського удару загинули дев’ятеро людей, ще четверо отримали поранення.
Згодом стало відомо, що автобус, у якому росіяни вбили 9 людей на Сумщині, був евакуаційним.
Як повідомляла УМ, із початку повномасштабки росія атакувала 25 українських готелів.
Новими ударами обмінялися Ізраїль та Іран – є жертви та руйнування. >>
Унаслідок комбінованої атаки Росії на Київ в ніч на 17 червня вщент зруйновано офіс та склад видавництва “Український пріоритет”. >>
Із-під завалів зруйнованого 17 червня російською ракетою 9-поверхового будинку у Києві рятувальники дістали тіла ще 7 загиблих - таким чином кількість жертв цієї атаки зросла до 23. >>
У ніч проти 17 червня рашисти знову завдали масованого удару по столиці. >>
Росія в вівторок вночі й зранку, 17 червня, завдала масованого удару по Києву дронами і ракетами. Місто зазнало руйнувань. Атака тривала багато годин поспіль. >>
Російські окупанти У ніч на 17 червня масовано атакували Одесу ударними безпілотниками. Наразі відомо про одну загиблу і 17 постраждалих. >>