Ноу-хау рашистів: в Україні вперше виявили «Шахед» із камерою та ШІ, фото
"Шахед", обладнаний камерою, системою прямого радіокерування з росії та модулем штучного інтелекту (машинний зір). вперше виявили В Україні 18 червня. >>
Реєстр оголосив про запуск категорії, яка надає можливість подати заяви щодо пошкодження або знищення нежитлового нерухомого майна.
Про запуск категорії, яка дає можливість подати заяви про пошкодження або знищення нежитлового нерухомого майна, 15 травня оголосив Міжнародний реєстр збитків.
Як інформує УМ, про це 15 травня повідомила пресслужба реєстру у Фейсбуці.
Таку заяву можуть подати власники нежитлового нерухомого майна. Її приймають на відшкодування вартості знищеного майна або вартості ремонту чи відновлення пошкодженого майна.
Щоб отримати послугу, потрібно зареєструватися або авторизуватися в кабінеті громадянина на порталі «Дія» за допомогою електронного підпису, заповнити заяву, підтвердити заповнені дані або додати інформацію про: тип обʼєкта, право власності, обставини пошкодження, докази пошкоджень і вартість збитків, суму компенсації. Далі також треба електронний підпис.
Згодом Реєстр збитків перевірить заяву і внесе до Реєстру. Після створення компенсаційного механізму заяву разом із доказами передадуть майбутній комісії для розгляду та ухвалення рішення про виплату компенсації.
Статус заяви та повідомлення про перебіг розгляду можна переглядати в кабінет громадянина в розділі «Зверніть увагу та на електронну пошту».
Реєстр пошкодженого та знищеного майна запрацював в Україні ще у 2022 році. Якщо люди користувалися програмою «єВідновлення», інформація про завдану шкоду записана в цьому реєстрі, а в людей є акт комісійного обстеження пошкоджень від місцевої влади. Як розповідав виконавчий директор Міжнародного реєстру збитків Маркіян Ключковський, на перших етапах програми інформацію вирішили брати саме з реєстру від держави.
Крім того, у квітні 2024 року запустили Міжнародний реєстр збитків. Його створили 17 травня 2023 року, угоду підписали понад 40 держав-членів Ради Європи, а також США, Японія та Канада.
Країни мають створити Компенсаційну комісію, яка вивчатиме всі заяви й оцінюватиме реальну суму збитків. На третьому етапі РФ має виплатити компенсації.
Як повідомляла УМ, Міжнародний Реєстр збитків для України відкрив другу категорію – смерть близького члена сім’ї.
"Шахед", обладнаний камерою, системою прямого радіокерування з росії та модулем штучного інтелекту (машинний зір). вперше виявили В Україні 18 червня. >>
Україна в 19 червня в рамках стамбульських домовленостей повернула з російського полону ще одну групу захисників. >>
Уперше за понад 40 років "Лос-Анджелес Лейкерс" змінює власника: баскетбольний клуб продано за рекордні 10 мільярдів доларів — це найдорожча угода у світовому спорті. >>
У четвер, 19 червня, Верховна Рада України створила тимчасову слідчу комісію (ТСК) з розслідування можливих фактів корупції в правоохоронних і судових органах. >>
Відмовою Дональда Трампа зробити Україну пріоритетом саміту G7 - українські дипломати розчаровані, ба більше, навіть у деяких випадках – озлоблені. >>
18 червня 1981 року перестало битися серце Віктора Іванова - відомого українського режисера, сценариста, письменника, лауреата премії імені О.Довженка (посмертно). >>