«Дружба» не завада: військові секрети рф – крадуть китайські хакери
Китай, із початку повномасштабної війни росії в Україні, неодноразово кібератакував російські державні установи та оборонні компанії, щоб дістати їхні військові секрети. >>
Із 12 травня має початися повне припинення вогню щонайменше на 30 днів - такою є вимога до рф "Коаліції рішучих".
У Києві 10 травня країни "коаліції рішучих" домовилися вимагати від Росії розпочати з понеділка, 12 травня, повне і безумовне припинення вогню на 30 днів, щоб дати шанс дипломатії.
Як інформує УМ, про це 10 травня заявили у Києві на спільній пресконференції президент Володимир Зеленський та лідери Франції, Британії, Польщі, Німеччини.
За словами Зеленського, вимога до росії стала головним результатом зустрічі.
"Найголовніше, що ми домовилися, що з понеділка 12 травня має розпочатися повне і безумовне припинення вогню щонайменше на 30 днів. Ми разом вимагаємо цього від Росії, ми знаємо, що нас підтримують у цьому Сполучені Штати", – заявив Зеленський.
За його словами, спроба висунення умов буде свідченням намірів затягнути війну та зірвати дипломатію.
"Припинення вогню має бути всеосяжним; в повітрі, на морі, та на суші. Забезпечити моніторинг припинення вогню цілком можливо в координації з США. Це є дійсно реалістично", – підкреслив президент.
За його словами, припинення вогню має тривати 30 днів, щоб дати реальний шанс дипломатії. Протягом цього часу робота буде зосереджена на визначенні безпекових, політичних, гуманітарних основ миру.
Президент Франції Емманюель Макрон додав, що моніторинг припинення вогню головним чином забезпечуватимуть американці, але всі інші також будуть брати участь.
Як зазначив він, це дозволить негайно розпочати переговори щодо чутливої інфраструктури і щодо гарантій безпеки.
"У разі порушення припинення вогню ми погодилися, що будуть масовані санкції. Вони вже зараз будуть готуватися і координуватися між американцями та європейцями", – наголосив Макрон.
Додамо, що після зустрічі "коаліції рішучих" президент Володимир Зеленський та лідери чотирьох європейських країн – Німеччини, Франції, Польщі та Британії – провели телефонну розмову зі своїм американським колегою Дональдом Трампом.
Як відомо, лідери Франції, Німеччини, Польщі та Британії закликали Росію до 30-денного припинення вогню у заяві, оприлюдненій перед прибуттям чотирьох лідерів до Києва.
Як повідомляла УМ, Євролідери та Зеленські вшанували у Києві пам’ять полеглих українських бійців.
Китай, із початку повномасштабної війни росії в Україні, неодноразово кібератакував російські державні установи та оборонні компанії, щоб дістати їхні військові секрети. >>
"Шахед", обладнаний камерою, системою прямого радіокерування з росії та модулем штучного інтелекту (машинний зір). вперше виявили В Україні 18 червня. >>
Оновлену Стратегію державної національної політики готується затвердити Кремль – вона зосереджена на російській культурі і мові, зокрема і на окупованих територіях. >>
Групу росіян, які створювали місцеву мережу впливу для сприяння інтересам москви, виявила Національна розвідувальна служба Аргентини (SIDE). Вони ширили дезінформацію, маніпулювали громадською думкою і пробували вплинути на внутрішні процеси в Аргентині. >>
росія прагне завершення війни проти України "якнайшвидше" й після 22 червня російська делегація готова до нової зустрічі з українською стороною. >>
Незалежно від подальшого розвитку війни в Україні, до кінця 2027 року ЄС повністю відмовиться від імпорту викопного палива з росії. >>