Азовський підрозділ «Pilum» масштабувався до полку безпілотних систем, відео
На основі ефективного азовського батальйону «Pilum» утворено 41-й полк, який розвиватимуть найкращі фахівці 1-го корпусу Нацгвардії «Азов» в сфері безпілотних систем. >>
Якщо війна закінчиться, у путіна будуть проблеми.
Припинити бойові дії проти України та ухвалити запропоновані угоди продовжують закликати Росію в США , проте Москва блокує ці ініціативи. У західних урядових колах обговорюються побоювання, що режим Володимира Путіна може зіткнутися із серйозними внутрішніми труднощами при спробі завершити війну.
Як інформує УМ, про це повідомило видання Bild.
"Це пов'язано з тим, що Росія досі не досягла своїх воєнних цілей. Оборонна промисловість роздута гігантськими інвестиціями. Сотні тисяч росіян добре заробляють на війні. Все це дуже ускладнює для Путіна шлях до компромісу", - йдеться в матеріалі.
Тим часом попри нарощування військових видатків, російська економіка демонструє ознаки ослаблення. За оцінками вітчизняних економістів, поза рамками оборонного сектора промислове виробництво наближається до рецесії. Скорочується випуск продукції таких галузей, як харчова, вугільна, металургійна і машинобудівна. Єдиним винятком залишається оборонно-промисловий комплекс, який фактично приховує масштаби економічних проблем.
На думку експертів, окрему загрозу для режиму Путіна становлять ветерани війни. Багато з них, повернувшись з фронту, можуть стати джерелом соціальної нестабільності, особливо в регіонах із низьким рівнем життя та обмеженими економічними перспективами.
На думку експертки "для Путіна робота з ветеранами, які повертаються після закінчення війни, швидше за все, стане викликом".
"Для Путіна робота з ветеранами, які повернуться після закінчення війни, швидше за все, стане викликом", – заявила експертка з питань Росії в Німецькому інституті міжнародних питань та безпеки Маргарет Кляйн.
"Ті, хто пішов на фронт добровольцем, часто отримували виплати, що перевищували середню зарплату в кілька разів. Це стосується не лише підвищеної зарплати, а й одноразових бонусів за вербування, які сягали понад 40 000 євро", – каже Кляйн.
За її словами, якщо Кремль не зможе запропонувати цим людям економічного майбутнього, зростає ризик хвилі насильства.
"Кількість насильницьких злочинів зросла після повномасштабного вторгнення Росії. Існує реальна небезпека того, що деякі з ветеранів – подібно до тих, хто воював в Афганістані чи Чечні – стануть учасниками злочинності", - наголосила Кляйн.
Як повідомляла УМ, найближчі цілі путіна щодо війни в Україні могли змінитися.
На основі ефективного азовського батальйону «Pilum» утворено 41-й полк, який розвиватимуть найкращі фахівці 1-го корпусу Нацгвардії «Азов» в сфері безпілотних систем. >>
Коли наш воїн, наш звитяжний лицар Микола Андрійчук відходить у вічність, сама українська земля, в образі цього благородного птаха, приходить віддати йому останню шану. Це не просто лелека. Це — дух нашої нації, це голос тисячолітньої історії, що схиляє голову перед подвигом Героя. >>
У Запорізькій області, де росіяни виготовляють дрони, наземні роботизовані комплекси та засоби звʼязку, українські підрозділи атакували обʼєкти російського Центру спецпризначення «БАРС-Сармат». >>
Низку важливих військових цілей агресора у Криму, зокрема три військові кораблі, винищувач, обʼєкти ППО – уразила Служба безпеки України. >>
Разом з делегацією Президент Володимир Зеленський прибули 25 квітня з візитом до Азербайджану й вже зустрівся з президентом Ільхамом Алієвим. >>
Президент Володимир Зеленський у пятницю, 24 квітня, прибув до Саудівської Аравії й провів зустріч зі Спадкоємним принцом Мухаммадом бін Салманом Аль Саудом. >>