Театральна секс-епопея фінішувала: Білоус залишив посаду керівника Молодого театру
Псаду директора – художнього керівника Київського академічного Молодого театру після чисельних перипетій Андрій Білоус таки залишив. >>
Залишки ракети типу "Точка-У" виявили в затоці в Оболонському районі Києва.
Місцеві жителі в одному з районів Києва знайшли уламки ракети "Точка-У" біля Верблюжої затоки. Рятувальники закликали дотримуватися заходів безпеки та одразу повідомляти про такі знахідки.
Як інформує УМ, про це 28 квітня повідомили на сайті ДСНС.
28 квітня в Оболонському районі Києва, неподалік Верблюжої затоки, місцеві мешканці помітили підозрілі уламки та викликали рятувальні служби.
На місце прибули фахівці Мобільного рятувального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Експерти встановили, що знайдені фрагменти належать ракеті типу "Точка-У". За інформацією ДСНС, уламки не становлять безпосередньої смертельної загрози, однак залишаються потенційно небезпечними.
Рятувальники закликали громадян при виявленні підозрілих предметів не наближатися до них, не торкатися та негайно телефонувати за номером "101". Дотримання цих правил може врятувати життя.
Раніше повідомлялося, що на київському ринку "Юність" стався вибух, внаслідок якого загинули двоє людей; на місці трагедії продовжують працювати рятувальники та поліція, встановлюючи причини інциденту.
Також стало відомо, що в гаражі на Троєщині співробітники ДБР виявили великий склад зброї, який належав поліцейському та його батькові; за фактом виявлення розпочато кримінальне провадження.
Як повідомляла УМ, ворог влаштував полювання на рятувальників.
Псаду директора – художнього керівника Київського академічного Молодого театру після чисельних перипетій Андрій Білоус таки залишив. >>
Нещодавно в Києві, у кінотеатрі «Жовтень», відбулися Дні турецького кіно. >>
Жахлива трагедія 8 травня сколихнула Село Софіївська Борщагівка на Київщині - тут з автоматичної зброї було вбито військовослужбовця Віталія Пиндюру, який щойно повернувся з фронту, та його тещу Вікторію Дмитрівну. >>
Упродовж 2016-2018 років з'ясували журналісти "Слідства.Інфо", бізнесмен та експолітик Денис Комарницький разом з дружиною володіли 110 квартирами у Києві, які швидко продавали. >>
У підрозділах Збройних сил України кодифіковано й допущено до експлуатації наземний роботизований комплекс "Спайдер". >>
Ворог вранці 12 травня атакував місто Білгород-Дністровський на Одещині із застосуванням ударних безпілотників. >>