«Тлуста здобич»: у Криму вражено три кораблі, винищувач МіГ-31 та об'єкти ППО
Низку важливих військових цілей агресора у Криму, зокрема три військові кораблі, винищувач, обʼєкти ППО – уразила Служба безпеки України. >>
Майкл Глосс: "кував свій шлях героя, доки не загинув під час "подорожі" Східною Європою".
В Україні, воюючи за росію, загинув син заступниці директора з цифрових інновацій у ЦРУ США Майкл Глосс, який підписав контракт з російською армією.
Як інформує УМ, про це сказано у розслідуванніросійського видання "Важные истории".
Екоактивіст зі США покинув коледж, де боровся за клімат і права жінок, і в 2023 році вирушив у світову подорож, яка закінчилася тим, що він підписав контракт з Міноборони Росії і загинув на війні проти України.
Мати Глосса — заступниця директора з цифрових інновацій у Центральному розвідувальному управлінні США Джуліанн Глосс. А батько, Ларрі Глосс, ветеран Військово-морських сил США та навіть брав участь в операції "Буря в пустелі".
Видання зазначає, що Майкл з дитинства був у скаутському руху. У некролозі про хлопця його батьки писали, що він мав "загострене почуття справедливості", також "хотів, щоб світ став кращим місцем, де було б більше справедливості, миру та гармонії з природою".
У своїх соцмережах він розповідав, що був "дуже злий" на США, та казав, що "насилля є невіддільною частиною політики Америки". Тож Майкл вирушив у подорож світом, не закінчивши навчання. Він об’їздив чимало країн, зокрема Кіпр, Болгарію, а також Туреччину - коли у 2023 році там стався землетрус, він поїхав туди в ролі волонтера.
.jpg)
Згодом він розповів своїм друзям, що хотів би поїхати на роботу в Росію. Отримавши візу на поїздку туди, у серпні 2023 року він вирушив до Владикавказу, після чого він подорожував по РФ і насамкінець опинився в Москві.
1 вересня 2023 року в Майкла спливав термін дії візи на перебування в Росії і він планував виїхати до Відня або Братислави, однак уже 5 вересня він опинився в московському центрі вербування, де були й інші іноземці. Своїм рідним Майкл тоді сказав, що він у Росії "на роботі" та збирає гроші для подорожі Африкою.
У Рязані Глосс служив у ПДВ, мріючи про російське громадянство, щоб запустити екологічний проєкт із очищення води від мікропластику. Друзі кажуть, він хотів бути корисним Росії, але не планував брати зброю. Співробітник зі 137-го полку ПДВ згадував, що Глосс писав листи до інституту з ідеями винаходів. На фронт його відправили до штурмового загону, де він загинув у Донецькій області.
4 квітня 2024 року Майкл помер. Ймовірно, це сталося під час наступу росіян на Бахмутському напрямку. Родина дізналася про його смерть через російську владу за два місяці до похорону в США 21 грудня 2024 року. Точні обставини загибелі невідомі, а некролог сім'ї замовчує службу в російській армії.
Як повідомляла УМ, у ближньому бою на Курщині ССО знищили взвод КНДР.
Низку важливих військових цілей агресора у Криму, зокрема три військові кораблі, винищувач, обʼєкти ППО – уразила Служба безпеки України. >>
Після того, як у Вашінгтоні в будівлі готелю пролунали звуки пострілів Президента США Дональда Трампа поспіхом вивели з вечері з представниками ЗМІ. >>
Так, усі радіють кожному обміну. І всі вдячні за кожне врятоване життя. Але ця радість не скасовує відповідальності перед Героями оборони Маріуполя. >>
Під час полювання на антилоп в Африці загинув 75-річний мільйонер зі США Ерні Досіо – його затоптала група слонів. >>
До України з російського полону повернули ще 193 захисника в рамках 73-го обміну. >>
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов зустрівся з українськими ветеранами та ветеранками – спільнотою Ігор Нескорених (Invictus Games) та відзначив їх державними нагородами. >>