Волонтерка, мати двох дітей, автоЛеді: на фронті загинула захисниця України Анастасія Єфімова, фото
На війні полягла активістка, волонтерка й захисниця України Анастасія Єфімова. >>
Підготовка до вильоту безпілотника на базі цивільного літака — «Project Cessna». (Фото: СБС)
Підготовку та застосування важкого безпілотника на базі цивільного літака — «Project Cessna», продемонстрували Сили безпілотних систем.
Як інформує УМ, кадри з цим безпілотником були опубліковані в офіційному відео Сил безпілотних систем.
Безпілотник позиціонується як носій фугасних авіаційних бомб вагою 250 кг та може використовуватись як дрон-камікадзе або як безпілотний бомбардувальник.
В обох випадках літак має однакове бомбове навантаження. У першому варіанті він уражає ціль шляхом безпосереднього тарану, тоді як у другому — здійснює прицільне скидання авіабомби.
У відео, опублікованому Силами безпілотних систем, показано застосування безпілотника в ролі бомбардувальника. Ймовірно, для точного скидання бомб використовується оптико-електронна станція, розташована під літаком.
Що стосується дальності польоту, вона змінюється залежно від завдання. Так, у ролі бомбардувальника літак має бойовий радіус до 600 км, оскільки після виконання завдання має повернутися на базу.
Натомість варіант дрона-камікадзе з підвішеною бомбою має вражаючу дальність — до 2200 км, що дозволяє вражати цілі в глибині території Російської Федерації.
Треба зауважити, що безпілотники такого типу вже використовувалися силами оборони України для ударів по цілях на великих відстанях — зокрема, по казармах у Чечні.
Тоді, за інформацією російських ЗМІ, безпілотники атакували військову інфраструктуру збройних формувань Республіки Чечня, зокрема базу ОМОНу «Ахмат-Грозный».
Також було атаковано територію 2-го полку поліції спеціального призначення та військову базу, звідки здійснювали відправку особового складу до України.
Дещо раніше повідомлялося, що українські інженери перетворили легкий цивільний літак на важкий далекобійний дрон-камікадзе.
Тоді видання Bild написало, що українські фахівці змогли трансформувати цивільний легкий літак у смертоносну зброю, яка здатна нести велику бойову частину та має дальність польоту понад 1000 км.
Як повідомляла УМ, «Лінія дронів»: у ЗСУ стартував новий проєкт для розвитку підрозділів БПЛА.
На війні полягла активістка, волонтерка й захисниця України Анастасія Єфімова. >>
Шон Пенн, американський актор та режисер, відвідав Україну та завітав до бійців 3-го полку Сил спеціальних операцій ЗСУ імені князя Святослава Хороброго, який дислокується у Кропивницькому. >>
Кабінет Міністрів затвердив розроблений Міністерством оборони у співпраці з Офісом Президента порядок створення і функціонування Центрів підготовки громадян до національного спротиву. >>
Роботизовані системи Україна активно впроваджує на полі бою, перетворюючи війну на випробувальний полігон новітніх технологій. Один із прикладів — «Змій» наземний робот, створений українськими розробниками для розмінування. >>
У межах "мирного плану" американського президента Дональда Трампа розглядається створення спільної комісії для контролю за припиненням вогню. До неї мають увійти представники України, Росії та країни, яка не є членом НАТО. >>
22 квітня 1998 року його застрелили у ліфті власного будинку шістьма кулями в спину. Підозрюваного у вбивстві затримали лише у 2002, а замовника – так і не знайшли. >>