Заокеанська допомога: Японія втручатиметься в розвідувальну підтримку України
На випадок, якщо Вашингтон знову перерве розвідувальну допомогу, Україна хоче стати незалежною від Сполучених Штатів Америки. >>
Підготовка до вильоту безпілотника на базі цивільного літака — «Project Cessna». (Фото: СБС)
Підготовку та застосування важкого безпілотника на базі цивільного літака — «Project Cessna», продемонстрували Сили безпілотних систем.
Як інформує УМ, кадри з цим безпілотником були опубліковані в офіційному відео Сил безпілотних систем.
Безпілотник позиціонується як носій фугасних авіаційних бомб вагою 250 кг та може використовуватись як дрон-камікадзе або як безпілотний бомбардувальник.
В обох випадках літак має однакове бомбове навантаження. У першому варіанті він уражає ціль шляхом безпосереднього тарану, тоді як у другому — здійснює прицільне скидання авіабомби.
У відео, опублікованому Силами безпілотних систем, показано застосування безпілотника в ролі бомбардувальника. Ймовірно, для точного скидання бомб використовується оптико-електронна станція, розташована під літаком.
Що стосується дальності польоту, вона змінюється залежно від завдання. Так, у ролі бомбардувальника літак має бойовий радіус до 600 км, оскільки після виконання завдання має повернутися на базу.
Натомість варіант дрона-камікадзе з підвішеною бомбою має вражаючу дальність — до 2200 км, що дозволяє вражати цілі в глибині території Російської Федерації.
Треба зауважити, що безпілотники такого типу вже використовувалися силами оборони України для ударів по цілях на великих відстанях — зокрема, по казармах у Чечні.
Тоді, за інформацією російських ЗМІ, безпілотники атакували військову інфраструктуру збройних формувань Республіки Чечня, зокрема базу ОМОНу «Ахмат-Грозный».
Також було атаковано територію 2-го полку поліції спеціального призначення та військову базу, звідки здійснювали відправку особового складу до України.
Дещо раніше повідомлялося, що українські інженери перетворили легкий цивільний літак на важкий далекобійний дрон-камікадзе.
Тоді видання Bild написало, що українські фахівці змогли трансформувати цивільний легкий літак у смертоносну зброю, яка здатна нести велику бойову частину та має дальність польоту понад 1000 км.
Як повідомляла УМ, «Лінія дронів»: у ЗСУ стартував новий проєкт для розвитку підрозділів БПЛА.
На випадок, якщо Вашингтон знову перерве розвідувальну допомогу, Україна хоче стати незалежною від Сполучених Штатів Америки. >>
Українська авіація нанесла успішний удар по місцю, з якого здійснювався запуск ударних дронів ворога у Курській області рф. >>
Міністерство оборони України спільно з Генеральним штабом ЗСУ розпочали підготовку до впровадження військової версії автоматизованої системи управління оборонними ресурсами – SAPDefence & Security, що використовується більшістю армій НАТО. >>
Чотирьом підліткам, які 18 квітня побили військовослужбовця Нацгвардії у київському Гідропарку, оголосили підозру в хуліганстві, вчиненому групою осіб. Їм загрожує до 4 років позбавлення волі. >>
У широкий прокат із 29 травня повертається культова українська стрічка «Тіні забутих предків» режисера Сергія Параджанова - на великі екрани вийде її оновлена версія. >>
В Україні демографічна ситуація завжди була погана, але під час війни вона тим паче не може бути доброю, оскільки скорочується народжуваність і підвищується смертність. >>