«Дружба» не завада: військові секрети рф – крадуть китайські хакери
Китай, із початку повномасштабної війни росії в Україні, неодноразово кібератакував російські державні установи та оборонні компанії, щоб дістати їхні військові секрети. >>
Член британської королівської сім'ї вперше з початку повномаштабної війни відвідав Україну — і він завітав до Superhumans Center (Фото: Фейсбук Stavnitser Andrey)
До України 10 квітня приїхав принц Гаррі з неоголошеним візитом — це перший його візит після повномасштабного вторгнення росії.
Як інформує УМ, про це повідомив підприємець та засновник Superhumans Андрій Ставніцер у Фейсбуці.
За його словами, принц Гаррі відвідав у Львові Superhumans Center — спеціалізовану ортопедичну клініку для лікування та реабілітації постраждалих від війни, які залежать від протезування внаслідок ампутації.
«Це мій перший візит до України — і точно не останній. Для мене було величезною честю і привілеєм приїхати сюди разом із делегацією Invictus, з деякими з наших спортсменів та учасників Ігор із Великої Британії за останні десять років», — прокоментував він.
Принц Гаррі зустрівся з усіма хлопцями, які взяли участь у іграх цієї зими - не тільки супер. Він неймовірно реагує і емоційно щедрий - ніяких королівських ритуалів. Всіх обійняв, всім знайшов комплімент, дбайливо і з неподільною цікавістю провів екскурсію Центром.
"Прийти сюди, у Superhumans Centre, і побачити неймовірну, дивовижну реабілітацію та допомогу, які вони надають під дахом однієї мети, просто вражає", - додав принц Гаррі.
Associated Press пише, що він також зустрівся з міністеркою у справах ветеранів України Наталією Калмиковою.
Герцог Сассекський, який прослужив 10 років у британській армії, зробив допомогу пораненим солдатам однією з найвідоміших своїх справ. Він заснував Ігри нескорених у 2014 році, щоб запропонувати пораненим ветеранам змагатися у спортивних змаганнях, подібних до Паралімпійських ігор.
Як повідомляла УМ, Ігри нескорених принц Гаррі потиснув руки українським ветеранам.
Китай, із початку повномасштабної війни росії в Україні, неодноразово кібератакував російські державні установи та оборонні компанії, щоб дістати їхні військові секрети. >>
Україна в 19 червня в рамках стамбульських домовленостей повернула з російського полону ще одну групу захисників. >>
Військова контррозвідка Служби безпеки за сприяння Головнокомандувача Збройних Сил України та командувача Військово-Морських сил ЗСУ затримала ще одного агента рф, який шпигував на ворога у Силах оборони. >>
Для ідентифікація тіл загиблих українських громадян, які передала рф, Україні знадобиться понад рік. >>
Обмінювати українських дітей росія пропонувала на своїх військовополонених. >>
Напис "Слава России" з тіла нещодавно звільненого з полону військовослужбовця почали видаляти українські лікарі: зараз рубець готують до більш агресивного втручання. >>