На війні загинув відеограф «Суспільне Дніпро» Кирило Полікевич

12:53, 20.03.2025
На війні загинув відеограф «Суспільне Дніпро» Кирило Полікевич

Кирило Полікевич.

Під час виконання бойового завдання на Покровському напрямку загинув військовослужбовець, відеограф «Суспільне Дніпро» Кирило Полікевич.

 

Як інформує УМ, про це 20 березня в Телеграмі повідомила Національна спілка журналістів України.

 

Полікевич прийшов на обласне телебачення у 2008 році. З 2018-го працював над проєктом «Ранок на Суспільному», у 2020-му став відеографом.

 

На фронті служив у бригаді протиповітряної оборони, двічі виходив із оточення, був нагороджений відзнакою «Піхота ЗСУ».

 

Загинув Кирило 16 березня, виконуючи бойове завдання неподалік від Преображенки Покровського району Донецької області. У нього залишилися дружина та восьмирічна донька.

 

Менеджерка «Суспільне Дніпро» Катерина Лисюк згадує полеглого як «дуже добру людину, стриманого, але з усмішкою на обличчі».

 

Додамо, що на війні загинув військовий, журналіст і режисер Ярослав Шапочка, майже два роки його вважали зниклим безвісти.

 

Як повідомляла УМ, актор Олексій Самойленко загинув на фронті.