Московський механізм: ОБСЄ розслідує мілітаризацію українських дітей
Московський механізм для розслідування фактів індоктринації та мілітаризації росією українських дітей, задіяли понад 40 держав ОБСЄ. >>
Тираж набору (аркуш із 9 марками та художній конверт зі спецпогашенням) — 1340 екземплярів. (Фото: Фейсбук Укрпошта)
Лімітований поштовий випуск на честь героїв та героїнь 15-ї окремої бригади артилерійської розвідки "Чорний ліс" випустила "Укрпошта".
Як інформує УМ, про це 11 лютого Укрпошта повідомила у Фейсбуці.
"Без 15-ї окремої бригади артилерійської розвідки "Чорний ліс" не обійшлася жодна ключова боротьба проти російського ворога. Завдяки розвідникам, окупанти втрачали, втрачають і ще втрачатимуть своє високотехнологічне озброєння", – зауважили в "Укрпошті."
Тираж набору (аркуш із 9 марками та художній конверт зі спецпогашенням) складає 1340 екземплярів. Його вартість – 700 гривень.
У компанії також зазначили, що додатково можна придбати неномерний аркуш із 28 марками цієї серії та два види художніх конвертів.

Бригада носить почесне найменування "Чорний ліс" – вона названа на честь історичної місцевості Наддніпрянської України, що уславилася своїми повстанцями.

Президент Володимир Зеленський підписав указ про присвоєння цієї назви 15 окремій бригаді артилерійської розвідки Сухопутних військ Збройних Сил України у листопаді 2023 року.
Як повідомляла УМ, нещодавно "Укрпошта" анонсувала випуск нового лімітованого поштового набору, присвяченого Третій штурмовій бригаді.
Московський механізм для розслідування фактів індоктринації та мілітаризації росією українських дітей, задіяли понад 40 держав ОБСЄ. >>
Радницею-гадалкою екскерівника Офісу президента Андрія Єрмака є 51-річна мешканка Києва, яка називає себе консультанткою з астрології Вероніка Анікієвич (Даниленко). >>
Сьогодні, 13 травня, день пам'яті Валерія Лобановського - легендарного тренера київського "Динамо", кращого тренера світу 1975 р. >>
Пентагон направив своїх військових до України, аби ті навчились застосовувати дрони у реальних бойових умовах. >>
У Львові пройшли Дні італійської культури, мови та дизайну в Україні — масштабний міжнародний проєкт, який вже четвертий рік об’єднує митців, освітян, дизайнерів, журналістів та представників інституцій з Італії та України. >>
Про підозру у справі легалізації 460 млн грн на елітному будівництві під Києвом.повідомили ексочільнику Офісу Президента. >>