У Ер-Ріяді Україна та США почали другий тур перемовин
У Саудівській Аравії в Ер-Ріяді в неділю, 23 березня, почалася зустріч української та американської делегацій. >>
5 лютого відбулася робоча зустріч Голови Держрибагентства Владислава Невеселого і першого заступника Голови Тараса Кота з представниками Японського агентства з міжнародного співробітництва (JICA) та компанії «KAKUICHI». (Фото: сайт Державного агентства з розвитку меліорації)
Японська компанія Kakuichi та японське агентство з міжнародного співробітництва (JICA) допоможуть Україні впровадити технологію нанобульбашок для насичення ґрунтів киснем. Це спиятиме відновленню та підвищенню родючості українських сільськогосподарських земель.
Як інформує УМ, про це 6 лютого йдеться в повідомленні Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм.
Наразі компанія Kakuichi, одна з провідних виробників систем нанобульбашок, у рамках пілотного проєкту передала Україні три генератори нанобульбашок, які до кінця місяця планують встановити в Києві, на Одещині та Полтавщині й дослідити їхню ефективність на українських сільгоспугіддях.
Нанобульбашки – це надзвичайно маленькі кульки повітря, які залишаються стабільними у воді протягом тривалого часу, сприяючи кращому проникненню та дифузії поживних речовин. Це стимулює розвиток мікроорганізмів у ґрунті, підвищуючи його родючість.
Кожен генератор здатний забезпечити зрошенням близько 1 гектара землі.
"Унікальність цієї технології полягає в тому, що вона дозволяє відмовитися від використання хімічних добрив. Натомість застосовується екологічно чистий підхід, що покращує якість води та сприяє максимальному використанню поживних речовин, які містяться в ґрунті. Вода, збагачена нанобульбашками, стимулює природний ріст рослин і сприяє відновленню ґрунту", – розповіли в Держрибагентстві.
Раніше стало відомо, що Україна та Японія запустили спільну бізнес-платформу інфраструктурних технологій для відновлення та реконструкції (JUPITeR).
До того перша віцепрем'єр-міністерка України – міністерка економіки Юлія Свириденко повідомляла, що японські компанії активно виходять на український ринок, а урядові організації відкривають свої представництва, і в Україні працює понад 40 японських компаній.
Як повідомляла УМ, Співпраця та відбудова: Україна та Японія підписали 56 документів.
У Саудівській Аравії в Ер-Ріяді в неділю, 23 березня, почалася зустріч української та американської делегацій. >>
У біографії швейцарської письменниці Оксани-Луїзи Марек https://www.oxanalouisamarek.ch/ згадувалося про українське коріння задовго до того, як це стало мейнстрімом. Загалом генетична спадщина її предків:величне швейцарське місто Женева, французька Верхня Савойя, пшеничні поля України. >>
Українські підлітки на тимчасово окупованих територіях потайки від російських загарбників створили "найнебезпечніший" книжковий хаб, де читають українську літературу. >>
Рекрутери ГУР МО України презентували проєкт “ГУР’ток” під час кар’єрного фестивалю Tech Horizon, що відбувся у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. >>
Офіційно 21 березня Україна подала до Естонії список побажань щодо військової допомоги на 100 мільйонів євро, яка включає продукцію естонських оборонних підприємств (безпілотники, плавзасоби та медичне обладнання). >>
10 ліцензійних квот на участь у Олімпійських іграх 2026 року, які пройдуть в італійських Мілані та Кортіні-д'Ампеццо, отримала збірна України з біатлону. >>