У Ер-Ріяді Україна та США почали другий тур перемовин
У Саудівській Аравії в Ер-Ріяді в неділю, 23 березня, почалася зустріч української та американської делегацій. >>
У вівторок, 4 лютого, Центральне розвідувальне управління запропонувало "викуп" усієї своєї робочої сили, за словами чиновників, це спроба привести агентство у відповідність до пріоритетів президента Трампа, включаючи боротьбу з наркокартелями.
Звільнитися та отримати зарплату та пільги за вісім місяцівзапропонувало своїм співробітникам керівництво Центрального розвідувального управління США (ЦРУ).
Як інформує УМ, про це повідомило видання TheWallStreetJournal.
Це спроба привести відомство у відповідність до пріоритетів президента Дональда Трампа, серед яких — боротьба з мексиканськими наркокартелями і протистояння з Китаєм.
Наприкінці січня аналогічна пропозиція надійшла цивільним держслужбовцям федерального рівня. Але ЦРУ, імовірно, перше розвідувальне відомство, на яке поширили цю ініціативу.
Помічник директора ЦРУ Джон Реткліфф каже, що відомство призупиняє наймання нових співробітників, хоча деякі з них уже отримали попередні пропозиції про роботу. Частину з них можуть відкликати, якщо у кандидатів не буде відповідного досвіду для нових цілей ЦРУ — боротьби з Китаєм та «торговельної війни».
Пропозиція адміністрації Трампа про звільнення в обмін на компенсації наразі не викликала великого інтересу серед держслужбовців. Поки що понад 20 тисяч федеральних чиновників уряду США (близько 1% держслужбовців) погодилися покинути свої посади, зазначає Bloomberg. Головні питання — чи зможуть вони швидко влаштуватися на нову роботу або повернутися до роботи держслужбовця за іншої адміністрації США.
Протягом десятиліть після свого створення робота ЦРУ зосереджувалась на суперництві Америки з Радянським Союзом. Після терактів 11 вересня агентство доклало зусиль для боротьби з міжнародним тероризмом. Але останніми роками ЦРУ зосередилося на Китаї — його вважають найбільшою довгостроковою загрозою для США.
Після інавгурації Дональда Трампа в Адміністрації президента США почав діяти Департамент державної ефективності (DOGE) під керівництвом мільярдера Ілона Маска. Ця структура має скоротити кількість посадовців та витрат на уряд.
Як повідомляла УМ, Торгові війни: Трамп увів мита на товари з Мексики, Канади та Китаю.
У Саудівській Аравії в Ер-Ріяді в неділю, 23 березня, почалася зустріч української та американської делегацій. >>
Російська влада продовжує заманювати населення на війну проти України, суттєво збільшуючи фінансові виплати за підписання першого контракту. >>
У віці 44 років помер у Де-Мойні, штат Айова, США, самець шимпанзе бонобо Канзі - він мав розвинені мовні здібності та допоміг ученим у багатьох дослідженнях. >>
У віці 76 років помер легенда боксу у важкій вазі Джордж Форман. >>
Офіційно 21 березня Україна подала до Естонії список побажань щодо військової допомоги на 100 мільйонів євро, яка включає продукцію естонських оборонних підприємств (безпілотники, плавзасоби та медичне обладнання). >>
До суду проти Агентства США з глобальних медіа (USAGM) подали Співробітники «Голосу Америки» (VOA): вони заявляють, що закриття медіа, які фінансує уряд США, порушує право на свободу слова та журналістську роботу, яке гарантує американська Конституція. >>