День перший: Україна, США та рф знову зустрілися на перемовинах в Абу-Дабі, фото
Увечері 4 лютого завершився перший день переговорів за участі представників України, США та Росії в Абу-Дабі (ОАЕ). >>
Російська влада знищує власне населення в Суджі. російська авіація нанесла два удари по школі інтернат. (Фото: скриншот з відео Фейсбук Олекса Світлійший)
Російська авіація завдала авіаудару по інтернату у місті Суджа Курської області. Там перебували люди літнього віку.
Як інформує УМ, про це 12 січня повідомив пресофіцер військової комендатури на території Курської області Олексія Дмитрашківського в ефірі телемарафону й у себе на сторінці у Фейсбуці .
"Вчора ввечері (11 січня - УМ.) російська авіація завдала два авіаційних удари в район інтернату міста Суджі. В результаті чого жінка отримала рвану рану руки. Станом на ранок дана жінка померла", - заявив речник.
За його словами, приміщення інтернету дуже пошкоджене, вибиті всі вікна та двері.
Речник додав, що в інтернеті перебували люди літнього віку, багато з них - особи з інвалідністю.
"Постало питання, куди перемістити цих людей. Люди всі літнього віку, дуже багато людей, які мають інвалідність, хворобу Паркінсона, післяінсультні, одна особа з психічним захворюванням. Тобто стан людей на даний момент досить тяжкий", - пояснив Дмитрашківський.

Він додав, що на територіях РФ, які контролює Україна, перебуває близько 2 тисяч людей. В школі-інтернаті, яку обстріли росіяни, перебуває понад 70 осіб.
Варто зауважити, що ЗСУ розпочали операцію у Курській області у серпні 2024 року. З часом Сили оборони України втратили частину територій, але бої у прикордонних районах РФ тривають.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що Курська операція стала однією з головних перемог України протягом повномасштабної війни.
Як повідомляла УМ, 11 січня, стало відомо, що ЗСУ взяли у полон перших двох солдатів КНДР, яких Пхеньян кинув у Курську область для допомоги росії. Полонених доправили до Києва.
Увечері 4 лютого завершився перший день переговорів за участі представників України, США та Росії в Абу-Дабі (ОАЕ). >>
У середу, 4 лютого, через російські удари по Дружківці Донецької області, за попередніми даними, загинули семеро людей, ще 15 отримали поранення. >>
Російські космічні апарати «Луч-1» і «Луч-2», як вважають європейські служби безпеки, могли вести радіоелектронну розвідку та перехоплювати комунікації декількох супутників, що обслуговують Європу. >>
У США посольство України передало Державному департаменту Сполучених Штатів детальну інформацію про всі обстріли критичної інфраструктури України, які відбулися з моменту «згоди» Росії на енергетичне перемир’я. >>
Правоохоронні органи України з весни 2022 року ідентифікували та повідомили про підозру понад 200 солдатам армії країни-агресора рф за звірства проти мирних жителів в Бучі та Бучанському районі. >>
Одну з київських ТЕЦ, яку в ніч на 3 лютого атакувала росія Міністр енергетики України Денис Шмигаль показав Генеральному секретарю НАТО Марку Рютте. >>