Перший пішов: Україна отримала транш у €3,2 мільярда кредиту ЄС
Перший транш із 90-мільярдного кредиту макрофінансової допомоги в рамках підтримки України на 2026-2027 року сьогодні, 25 червня, Європейський Союз перерахував Україні. >>
Укрпошта презентувала нову марку «I’m Fine:)» (Фото: t.me/ukrposhta_news)
Новий поштовий випуск під назвою «I’m Fine:)» презентував Національний поштовий оператор України — «Укрпошта».
Як інформує УМ, про це 10 січня Укрпошта повідомила у своєму Telegram-каналі.
Марка створена за інсталяцією медіапроєкту Ukrainian Witness. Проєкт у співпраці з українським митцем Олексієм Саєм створили потужну інсталяцію «I’m Fine:)», яка стала символом незламності духу українського народу.
Ця 32-метрова металева конструкція, вагою 10 тонн, створена з уламків, зібраних на територіях, що постраждали від російсько-української війни.
Інсталяція була представлена на культовому фестивалі Burning Man у США влітку 2024 року.
«Щодня моя країна бореться за свободу проти тих, хто вирішив, що їм дозволено все. Ми втрачаємо найкращих наших людей і свої домівки, часом живемо без світла й засинаємо в укриттях. А на ранок збираємося докупи, змиваємо біль і йдемо будувати своє життя та Україну», — пише Укрпошта.
Формат марки — 66х26 мм. Формат аркуша — 91х137 мм. Номінал марки — F (відповідає тарифу на пересилання внутрішнього реєстрованого листа без оголошеної цінності (рекомендованого) масою до 50 грамів і поштової картки). Тираж марки — 500 000 екземплярів.
Нагадаємо, що Укрпошта оголосила про партнерство з Temu. Це партнерство об’єднало інноваційну бізнес-модель Temu із розгалуженою логістичною мережею Укрпошти, яка налічує понад 30 000 точок обслуговування по всій Україні. Завдяки цьому відправлення доставляються клієнтам усього за три дні після прибуття в країну, що значно покращує швидкість і надійність сервісу.
Також, Укрпошта обіцяє випустити власні поштомати. Перші з них поставлять в Києві та Одесі вже в першому кварталі 2025 року. Про це розповів гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський.
Крім того, Укрпошта змінить тарифи на доставку за кордон. Укрпошта проведе невелику кореляцію цін для кількох країн із великим плечем доставки.
Як повідомляла УМ, «Нова радість стала»: «Укрпошта» анонсувала святковий випуск марок.
Перший транш із 90-мільярдного кредиту макрофінансової допомоги в рамках підтримки України на 2026-2027 року сьогодні, 25 червня, Європейський Союз перерахував Україні. >>
Дводенна Міжнародна конференція з відновлення України (Ukraine Recovery Conference, URС 2026).розпочинається сьогодні, 25 червня, в польському місті Гданськ. >>
Українська легкоатлетка, стрибунка у висоту Ярослава Магучіх провела свій другий старт у "золотому" Континентальному турі, який пройшов у Загребі (Хорватія). >>
У програмі восьмигодинного музичного марафону ARTE: EuroPiano - «Найкращі фортепіанні концерти з усієї Європи» 21 червня прозвучав «Слов’янський концерт» для фортепіано з оркестром, op. 54 Бориса Лятошинського (1895-1968) — одного з найяскравіших українських симфоністів. >>
Унаслідок повномасштабного вторгнення росії, загальна сума підтверджених екологічних збитків, завданих Україні, перевалила за 7 трлн грн. >>
Для боротьби з наркоторгівлею та посилення безпеки кордонів Гондурас планує придбати в Україні безпілотники. >>