Укрпошта повністю автоматизувала сортування посилок, листів, газет та ліків, фото
Ера ручного сортування завершена: повну автоматизацію ключової логістики по всій країні за три роки завершив Національний поштовий оператор України. >>
Через активну протидію Сил оборони 24 ворожі безпілотники-імітатори — локаційно втрачені (без негативних наслідків).
Російські війська вночі 2 січня атакували Україну 72 ударними БпЛА типу Shahed і безпілотниками інших типів; 47 дронів вдалося знищити, 24 не досягли своїх цілей та ще 1 перебуває у повітрі.
Як інформує УМ, про це 2 січня повідомили Повітряні сили ЗСУ у Telegram.
"Станом на 8:30 підтверджено збиття 47 ударних БпЛА типу "Shahed" та безпілотників інших типів у Полтавській, Сумській, Харківській, Київській, Чернігівській, Черкаській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Одеській, Херсонській та Миколаївській областях.
Через активну протидію Сил оборони 24 ворожі безпілотники-імітатори – локаційно втрачені (без негативних наслідків). Один БпЛА – в повітрі!", - зазначили, зокрема, в ПС.
Повідомляється, що загарбники запускали дрони з напрямків російських міст Брянськ, Орел, Курськ та Приморсько-Ахтарськ.
Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ, мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.
Додамо, що від вечора 1 січня російські війська атакували Україну ударними безпілотниками з північного та східного напрямків.
Як повідомляла УМ, Новорічне «вітання» російських варварів: у Києві шахеди наробили біди - є руйнування й загиблі.
Ера ручного сортування завершена: повну автоматизацію ключової логістики по всій країні за три роки завершив Національний поштовий оператор України. >>
Прима українського тенісу Еліна Світоліна втретє в кар'єрі виграла турнір найвищої категорії WTA в Римі. >>
У Києві в колишнього високопосадовця двоє шахраїв виманили заощадження на загальну суму майже 7 млн гривень. >>
Навчання з бойового застосування ядерної зброї та ядерного забезпечення – розпочалися в Білорусі. >>
Пам’ять жертв політичних репресій — людей, які постраждали від масового терору радянської влади, традиційно вшановують в Україні у третю неділю травня. >>
У ніч проти 17 травня українські дрони атакували Москву та область – місцеві мешканці повідомляють про велику кількість вибухів. >>