Гарантії безпеки та іноземні війська: Зеленський провів пресконференцію з лідерами ЄС
За підсумками зустрічі «Коаліції охочих» з європейськими лідерами президент України Володимир Зеленський провів пресконференцію. >>
Кавелашвілі підписав поправки до закону про держохорону, які позбавляють Саломе Зурабішвілі державної охорони.
Новоспечений антизахідний "президент" Грузії Михеїл Кавелашвілі, якого не визнають значна частина міжнародних партнерів, чинна глава Грузії Саломе Зурабішвілі та опозиція, у день своєї інавгурації підписав низку законів, зокрема заборонив маски і піротехніку на мітингах.
Як інформує УМ, про це 30 грудня повідомила грузинська служба "Радіо Свобода".
У "Законодавчому віснику" опублікували 28 законів за підписом Кавелашвілі.
Серед них, зокрема, поправки до закону "Про збори і масові маніфестації", які забороняють учасникам акцій протесту закривати свої обличчя масками чи іншими засобами, а також використовувати лазерні пристрої та піротехніку.
Також Кавелашвілі підписав поправки до закону про держохорону, які позбавляють Саломе Зурабішвілі державної охорони.
Крім того, підписані поправки до закону про держслужбу, які, на думку правозахисників, спрощують звільнення співробітників за політичними мотивами.
Частина законів, підписаних Кавелашвілі, набувають чинності одразу після підписання.
Нагадаємо, що 29 грудня в парламенті Грузії відбулася інавгурація Михеїла Кавелашвілі, якого не визнають чинна глава держави Саломе Зурабішвілі, опозиція і значна частина міжнародних партнерів країни.
Як повідомляла УМ, вранці 29 грудня Саломе Зурабішвілі виступила перед прихильниками і заявила про рішення покинути президентський палац. Перед цим прем'єр Іраклій Гарібашвілі пригрозив їй в'язницею.
Раніше країни Балтії, Швеція, Данія, Ісландія, Норвегія та Фінляндія закликали грузинську владу розглянути можливість проведення нових виборів.
За підсумками зустрічі «Коаліції охочих» з європейськими лідерами президент України Володимир Зеленський провів пресконференцію. >>
У французькій столиці проходить зустріч "коаліції рішучих" за участю 27 країн. У Парижі на базі оперативного штабу "коаліції рішучих" буде створено спеціальний координаційний центр у форматі "США – Україна – коаліція рішучих", який буде відповідати за гарантії безпеки Україні від західних союзників. >>
Із Василем Малюком у понеділок, 5 січня, зустрівся президент Україн Володимир Зеленський і обговорив кандидатури його наступника на посаді глави Служби безпеки України >>
Венесуельський президент Ніколас Мадуро з дружиною були захоплені та вивезені з країни внаслідок спецоперації. >>
Підсумки зустрічі президента України Володимира Зеленського з президентом США Дональдом Трампом і їх телефонну розмову за участі лідерів країн Європи - загалом оцінили позитивно європейські лідери. >>
Правитель кремля володимир путін заявив, що американська сторона зацікавлена в організації майнінгу на ЗАЕС і спільне управління об'єктом без участі України. >>