З-під варти звільнено детектива НАБУ Магамедрасулова – рішення суду
Детектива НАБУ Руслана Магамедрасулова Київський апеляційний суд звільнив з-під варти з СІЗО, у якому той перебував п'ять місяців. >>
Від початку повномасштабного вторгнення в Києві майже 1500 разів звучала повітряна тривога.
Одним з найважчих років для України і Києва за весь час Незалежності став 2024 рі.к Але древня столиця продовжує тримати удар, долати виклики війни та працювати для мільйонів киян і гостей мегаполісу.
Як інформує УМ, про це сказав перший заступник голови КМДА Микола Поворозник на радіо «Київ фм».
За його словами, багато хто з киян, на жаль, почав легковажно ставитися до своєї безпеки. Люди не завжди спускаються в укриття, не завжди ховаються від небезпеки, і це призводить до страшних наслідків. Особливо останні трагедії, зокрема загибель дітей, показують, що нехтувати правилами безпеки не можна.
«Від початку повномасштабного вторгнення в Києві майже 1500 разів звучала повітряна тривога. А далі значно страшніші цифри — російська федерація забрала життя понад 1300 мирних киян, які загинули в результаті повітряних атак на столицю. Серед них — 11 дітей. Поранення отримали більше 1750 мешканців, зокрема 106 дітей», — сказав Поворозник.
Він підкреслив, що ці цифри — це не просто статистика, це людські життя, і кожна з цих втрат мала б бути попереджена. Тому важливо не нехтувати сигналами тривоги і робити все можливе, щоб захистити себе та своїх близьких.
Микола Поворозник підтвердив, що робота над облаштуванням укриттів тривала у Києві протягом року.
«Але цього року ми зробили акцент на освітніх закладах. Головна мета – створити безпечні умови для навчання дітей», – сказав Поворознік.
Крім того, продовжилися роботи з облаштування укриттів у житлових будинках.
«Але тут виникає питання, чи всі мешканці готові користуватися цими укриттями. Хоча, з іншого боку бачимо, що люди активно шукають прихисток у метро під час тривог, що свідчить про усвідомлення важливості безпеки», — сказав перший заступник голови КМДА.
Як повідомляла УМ, Київ та область зазнали ракетної атаки: є постраждалі, руйнування та пожежі.
Детектива НАБУ Руслана Магамедрасулова Київський апеляційний суд звільнив з-під варти з СІЗО, у якому той перебував п'ять місяців. >>
На ще одному заході, присвяченому мовній політиці держави, його учасники знову намагалися донести, передусім до урядовців, те, наскільки загрожує національній безпеці України відсутність належних зусиль з боку президента, парламенту й уряду України >>
Свій славний ювілей — 105-річчя — відзначив журнал «Жінка». >>
Головне управління розвідки оприлюднило кадри чергових уражень ворожої техніки та ППО в тимчасово окупованому Криму. >>
Увечері 13 листопада, коли Київ іще жив відносно мирним життям перед жахливою ніччю, в Мистецькому арсеналі було дуже велелюдно і піднесено — там у шести величезних залах відкрилася виставка «Василь Стус. >>
У Києві на Софійській площі 15 листопада відбулась акція «Порожні стільці» на підтримку журналістів, письменників діячів культури та правозахисників, що зникли безвісти, незаконно ув’язнені чи перебувають в полоні через війну росії проти України. >>