Ротація генералітету: начальником Генштабу ЗСУ призначено Андрія Гнатова
Генеральний штаб Збройних сил України віднині очолить генерал-майор Андрій Гнатов - його призначили на посаду указом президента Володимира Зеленського. >>
На Харківщині провели 39 обшуків у працівників ТЦК та ВЛК. (Фото: Фейсбук Сергій Болвінов)
У працівників районних ТЦК та ВЛК на Харківщині, які фігурують у справі про фальсифікації документів для ухилення від мобілізації – відбулося 39 обшуків.
Як інформує УМ, про це 27 грудня повідомив у Фейсбуці начальник Слідчого управління ГУ Нацполіції в Харківській області Сергій Болвінов.
"39 обшуків у працівників РТЦК та ВЛК – службовці змовилися та "заробляли" на ухилянтах. Вони зловживали владою, діяли разом тривалий час та встигли виключити з військового обліку людей, які не мали на це законних підстав. Службовці вносили завідомо неправдиві дані в документи – в результаті військовозобов'язаних визнавали непридатними або ж обмежено придатними", - йдеться у повідомленні.
За словами Болвінова, фігуранти "сприяли переправленню чоловіків через кордон". "Також проводили махінації із заробітною платою – її отримували люди, які не проходили службу. За гроші "вирішували питання" про мобілізацію транспорту, який мав би їхати на передову", - зазначив Болвінов.
Він додав, що у всіх фігурантів вилучили гроші та майно, військово-облікові та медичні документи, на майно накладено арешти. Зараз правоохоронці вивчають документацію та допитують фігурантів.
"Під особливою увагою - статки та активи осіб з ТЦК та ВЛК, розслідуємо походження кожної гривні", – наголосив Болвінов.
Додамо, що загалом на Харківщині вже 13 членів МСЕК є фігурантами кримінальних проваджень.
Як повідомляла УМ, Міноборони презентувало концепцію реформи ВЛК.
Генеральний штаб Збройних сил України віднині очолить генерал-майор Андрій Гнатов - його призначили на посаду указом президента Володимира Зеленського. >>
У Єдиному реєстрі уряду майже 60 000 військових та цивільних осіб визнані зниклими безвісти за особливих обставин, однак реальна цифра може бути набагато більшою. >>
На Курщині оточення наших військ немає - росіяни продовжують володіти ініціативою, перевагою у піхоті, авіації та дронах, і продовжує наступ. Наші війська поступово з боями відходять на територію України. >>
Адміністрація президента США Дональда Трампа повідомила про повне скасування фінансування для мережі RFE/RL (Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода). >>
На території росії українські війська здійснили таємні місії та знищили чотири системи протиповітряної оборони Панцир-С1. >>
Показово-жорстоке убивство активіста Дем'яна Ганула в Одесі ретельно готувалось - розглядається три основних версії. >>