«48 лідерів Ірану – одним ударом» - Трамп
Внаслідок ударів Сполучених Штатів та Ізраїлю по Ірану одночасно загинули 48 іранських лідерів. >>
Один із руйнованих терміналів "Нової пошти" під Харковом. (Фото: t.me/ihor_terekhov)
Позови в суд до російської федерації на стягнення 24,7 млн грн за збитки подав український поштовий оператор «Нова пошта».
Як інформує УМ, про це йдеться у Єдиному держреестрі судових рішень.
Наприкінці листопада набрало сили рішення Госпсуду Полтавської області, за яким з рф особі мінюсту росії на користь ТОВ «Нова Пошта» має бути стягнута шкода у розмірі 110,1 тис. євро (4,8 млн грн), а також 80 тис. грн відшкодування судових витрат на експертизу.
Наказ судді Безрук має бути пред`явлений до виконання до 20 листопада 2027 року.
Також після 10 січня 2025 року має відбутись засідання у Госпсуді Києва. «Нова пошта» звинувачує росію в дроновому удару по Дніпра 9 листопада 2022 року. Тоді російський дрон влучив в поштовий термінал «Нової пошти», чотири співробітники НП отримали серйозні травми.
Збитки, за підрахунками компанії, сягнули 458 тис. євро, або майже 21 млн грн. В цю суму входять 9,7 млн грн знищеного майна в терміналі, а 11,2 млн грн – вартість посилок українських граждан, які згоріли через ракетний удар.
Київський госпсуд прийняв позов ще у жовтні, проте «Нова пошта» попросила перенести чергове засідання, щоб встигнути перекласти всі документи у справі.
Нагадаємо, ще у вересні 2022 року «Укренерго» подало в ЄСПЛ позов до росії за збитки Каховській ГЕС і недобудованій ВЕС на острові Зміїний.
У вересні 2024 року арбітраж в Гаазі почав слухання за позовом України проти рф, поданим в 2016 році за збитки судноплавству.
Також мобільний оператор lifecell позивається до рф за збитки майже в 4 млн грн. Позови поступили в госпсуди Львівської і Рівненської областей.
Як повідомляла УМ, Пошкоджено сотні віідправлень: «Нова Пошта» в Одесі зазнала ракетного удару.
Внаслідок ударів Сполучених Штатів та Ізраїлю по Ірану одночасно загинули 48 іранських лідерів. >>
Цьогорічний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні зібрав вітчизняних спортсменів найвищого рівня. Уперше за п'ять років на ЧУ приїхала іменита Ярослава Магучіх. На церемонію відкриття триденного турніру запросили велику когорту поважних спортивних функціонерів на чолі з президентом НОК Ук >>
Низку військових об'єктів Сили оборони України уразили на тимчасово захоплених росіянами територіях Донецької та Запорізької областей, а також у Бєлгородській області рф. >>
ЦРУ встановило місцезнаходження верховного лідера країни аятоли Алі Хаменеї незадовго до того, як Сполучені Штати та Ізраїль були готові розпочати атаку на Іран. >>
Російська армія за зиму застосувала проти України 738 ракет, понад 14 670 керованих авіабомб та майже 19 тисяч ударних безпілотників. >>
Унаслідок ранкових ударів в Ірані 28 лютого загинули Верховний лідер Ірану Алі Хаменеї та командувач Корпусу вартових ісламської революції Ірану генерал Мохаммад Пакпур. >>