Дмитро Фірташ з дружиною «заробили» від Британії санкції за корупцію
Санкції проти українського бізнесмена Дмитра Фірташа та його дружини за корупцію ввела Велика Британія. >>
Путін натякнув, що команда Трампа заявляла про бажання відновити відносини із росією.
Намагання вплинути на зовнішню політику обраного президента США Дональда Трампа та досягти нового перезавантаження відносин РФ та США на умовах Москви публічно демонструє російський диктатор володимир путін.
Як інформує УМ, про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).
Фахівці ISW проаналізували нові заяви російського лідера, які 7 листопада Путін висловив на 21-му щорічному засіданні дискусійного клубу "Валдай".
Серед іншого, Путін також повторив шаблонний наратив про те, що блок НАТО нібито є «явним анахронізмом», звинуватив Захід у підтримці блоково-орієнтованого менталітету та навмисно спотворено подав своє вторгнення в Україну як нібито провину НАТО та спроби Альянсу зберегти свій вплив.
Путін натякнув, що команда Трампа заявляла про бажання відновити відносини із Росією, допомогти покласти край "українській кризі" (так Кремль називає війну РФ проти України). При цьому він зазначив, що РФ нібито відкрита до «можливості відновлення відносин зі Сполученими Штатами». Тож формально Путін виступив за перезавантаження відносин між США та РФ, вважають в ISW.
Водночас Путін намагався звинуватити саме США у нібито підриві американськоо-російських відносин, зазначивши, що США запровадили санкції та інші обмеження на РФ та вирішили підтримати Україну.
Однак Путін не згадав, що ці заходи були запроваджені у відповідь на дії РФ, зокрема її незаконне та неспровоковане повномасштабне вторгнення в Україну.
Отже, заява Путіна означає, що Москва піде на перезавантаження відносин між США та РФ лише в тому випадку, якщо США скасують санкції та обмеження проти Москви та перестануть підтримувати Україну - фактично повністю на умовах, вигідних для РФ та за рахунок інтересів США.
Окрім того, Путін намагався представити БРІКС як позаблокову альтернативу НАТО та хибно заявив, що РФ не зацікавлена стати країною-гегемоном - попри те, що Москва фактично формує новий антизахідний блок, що включає Іран, Північну Корею та Китай.
Додамо, що Президент Володимир Зеленський привітав Дональда Трампа з перемогою на президентських виборах у США.
5 листопада у США пройшов основний день голосування на виборах президента. Американці також обирали повний склад Палати представників та третину Сенату. Крім того, в різних штатах відбулися місцеві вибори.
Підрахунок голосів ще триває, проте Трамп уже заявив про свою перемогу на виборах.
Як повідомляла УМ, Трамп тріумфує. Історичний камбек.
Санкції проти українського бізнесмена Дмитра Фірташа та його дружини за корупцію ввела Велика Британія. >>
Відкриття у Польщі бази протиракетної оборони США в Міністерстві закордонних справ росії назвали провокацією та пригрозили потенційним ударом по ній. >>
Через загрозу атаки дронів російське відомство цивільної авіації тимчасово закривало аеропорт Волгограда, а в Ростовській області заявили про влучання в один із «промислових об’єктів». >>
Урядовці Великої Британії заявляють, що США дозволили Україні використовувати ракети Storm Shadow для ударів по РФ. "Переломний момент" настав, коли росія залучила до війни солдатів КНДР. >>
Надати Україні протипіхотні міни дав дозвіл Президент США Джо Байден. >>
Закрити своє посольство у Києві 20 листопада, на один день, вирішили Сполучені Штати, оскільки отримали інформацію про загрозу великої повітряної атаки з боку РФ цього дня. >>