На знеструмленій Київщині працюють перші 7 «вагонів незламності», фото
Після ворожих атак на Київщині через масштабні знеструмлення запрацювали перші 7 "вагонів незламності". >>
У КМВА показали наслідки російської атаки на столицю. (Фото: КМВА та Генпрокуратури)
У ніч на 30 жовтня внаслідок атаки ударними безпілотниками на Київ окупанти пошкодили дитячий садок та багатоповерхівку у Солом’янському районі.
Як інформує УМ, про це 30 жовтня повідомили КМВА та Офіс генерального прокурора.
"Крім житлового будинку, в Соломʼянському районі пошкоджень зазнала будівля дитячого садочка", - повідомили в КМВА.
У КМВА також зазначали, що через падіння уламків безпілотників у Соломʼянському районі Києва виникла пожежа у багатоповерховому будинку. З будинку евакуйовали 18 людей. 9 людей зазнали поранень, серед них одна дитина.
Також ліквідували пожежу в адміністративній будівлі. Постраждалих немає.

Згодом в прокуратурі уточнили, що з будинку евакуювали 48 людей. Серед постраждалих – 9 людей, зокрема 11- річна дівчинка.
Також внаслідок атаки окупантів пошкоджено двері та вікна у будівлі дитячого садка. На місці працюють рятувальники та правоохоронці. Наразі встановлюється точна кількість постраждалих.

Нагадаємо, що в ніч на 29 жовтня росіяни атакували з БпЛА Київ, зафіксовано падіння уламків в Солом’янському та Святошинському районах.
Виникли пожежі, постраждали шестеро людей.

Як повідомляла УМ, Нічний терор: рашисти вгатили по Харкову, Києву, Кривому Розі - є загиблі, руйнування, пожежі.
Після ворожих атак на Київщині через масштабні знеструмлення запрацювали перші 7 "вагонів незламності". >>
У Києві в Національному музеї історії України у Другій світовій війні презентували виставковий проєкт «Крізь морок. Світло памʼяті», створений командою Skeiron. >>
Російські загарбники на Донеччині 10 січня завдали авіаудару по Словʼянську, поранені семеро цивільних. >>
Після атаки дронів у Волгоградській області рф сталася пожежа на нафтобазі. >>
Росія 9 січня здійснила черговий акт терору проти цивільного судноплавства, уражено два судна у двох портах Одеської області. >>
Служба безпеки України показала уламки балістичної ракети середньої дальності "Орєшнік", якою російські окупанти атакували Львівщину. >>