Репатріаційні заходи: в Україну повернуто 1003 тіла українських військовослужбовців, фото
В Україну, 19 грудня, повернули 1003 тіла, які за твердженням російської сторони належать українським військовослужбовцям. >>
Росія формує штурмові підрозділи для війни із зеків, хворих на гепатит "В" і "С".
У рф вирішили сформувати штурмові підрозділи із засуджених, хворих на гепатит "В" і "С" та відправити на війну проти України.
Як інформує УМ, про це 29 жовтня повідомила пресслужба ГУР МО.
"Відповідний наказ міністра оборони держави-агресора Бєлоусова №610, датований 10 жовтня 2024 року, виключає гепатит C із переліку хвороб, наявність яких не дозволяє проходити військову службу", - зазначили в розвідці.
Вказано, що для комплектування підрозділів із хворих на гепатит зеків затверджено спеціальний порядок організації та прийому в російську окупаційну армію. Інфікованих гепатитом у документі маркують як "контингент "С".
Перед відправкою на фронт хворим зекам у колоніях формально повинні колоти вакцину від гепатиту "В" та проводити курс противірусної терапії гепатиту "С".
За оцінками росіян, їхнє нове мобілізаційне рішення дозволить залучити до штурмів на війні проти України тисячі зеків.
"Наприклад, у тюрмах та ізоляторах на території так званого центрального військового округу ЗС РФ налічується близько 10 тисяч "гепатитників" ― добровільне бажання воювати з них виявили близько 15%", - повідомляють у ГУР.
Перші чотири штурмові роти та дві роти резерву із хворих зеків росіяни формують у складі 1435-го та 1437-го мотострілецьких полків (27-ї та 15-ї мотострілецьких бригад ЗС РФ відповідно).
У розвідці додали, що названі на честь гепатитів новостворені російські штурмові роти "В-С" планують розміщувати на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей.
Як повідомляла УМ, Зеки закінчуються: у рф закривають десятки колоній через війну.
В Україну, 19 грудня, повернули 1003 тіла, які за твердженням російської сторони належать українським військовослужбовцям. >>
Про масовану атаку безпілотників на 7 регіонів заявила російська влада, внаслідок чого в Орловській і Ростовській областях – перебої є проблеми з електропостачанням, на заводі "Тольяттіазот" вирує пожежа. >>
Далекобійні безпілотники Центру спецоперацій «Альфа» СБУ в ніч на 18 грудня успішно відпрацювали по складових російської ППО на військовому аеродромі Бельбек у тимчасово окупованому Криму. >>
Атаки у ряді російських міст здійснила група безпілотників у ніч проти четверга, 18 грудня: зокрема, у Ростові-на-Дону горів танкер. >>
вропейський парламент у середу, 17 грудня, схвалив план Європейського Союзу щодо поступової відмови від імпорту російського газу до кінця 2027 року. >>
У Ростові-на-Дону суд дав 12 років Валентину Заярну – 65-річну вчительку, яка жила в Амвросіївці Донецької області України. >>