Біжу за мову: у Києві, Львові, Полтаві та Запоріжжі відбувся традиційний забіг
Так, у Києві забіг відбувся на території Виставкового центру. А от у місті Лева - у Стрийському парку. На старт вийшло чимало ветеранів та діючих військовослужбовців. >>
Недобудований хмарочос Sky Towers у Києві вкотре не змогли продати на аукціоні.
У понеділок, 28 жовтня, повинен був стартувати продаж недобудованого багатофункціонального комплексу в Києві – Sky Towers. Однак на сайті системи електронних торгів арештованим майном CETAM сказано, що аукціон так і не відбувся.
Як інформує УМ, про це пише видання LIGA.net.
Як зазначається, це вже четвертий аукціон, стартова ціна за лот на якому становила майже 937,4 млн грн.
27 вересня, коли комплекс намагалися продати втретє, він коштував майже 1,1 млрд грн, таким чином недобудова подешевшала на 15% від попередньої вартості.
На четвертий аукціон було заявлено п'ятьох учасників, проте жоден із них не сплатив гарантійного внеску розміром 46,8 млн гривень (5% від вартості лота), тому їхні заявки були відхилені.
Під час попередніх торгів заявилися 10 учасників, але жоден із них також не сплатив гарантійного внеску.
Будівництво Sky Towers розпочала компанія KDD Group (Kyiv Donbas Development Group) у 2007 році. Станом на 2021 рік найбільшими акціонерами девелопера були громадянин США Олександр Левін, структури агрохолдингу Kernel Андрія Веревського та брати В'ячеслав і Олександр Константіновські.
Комплекс знаходиться за адресою: вул. Шолуденка, перетин Берестейського проспекту (раніше – проспект Перемоги) та вул. Борщагівської у Шевченківському районі Києва.
Під час кризи 2008 року компанія взяла кредит в "Укрексімбанку" на суму, еквівалентну 3 млрд грн.
2015 року будівництво було припинено, а на початку 2021 року "Укрексімбанк" виграв суд у справі кредитного боргу.
У жовтні того ж року банк виставив на продаж права вимоги за кредитним договором і дебіторську заборгованість позичальника із забезпеченням у вигляді незавершеного об'єкта Sky Towers.
У 2023 році торги зі стартовою ціною 7,1 млрд грн також провалилися.
Відтоді банк ще двічі намагався продати будівлю: у травні 2023 року лот виставили за майже 5,6 млрд грн.
Як повідомляла УМ, Мільярд за «Україну»: знаменитий київський готель піде з молотка.
Так, у Києві забіг відбувся на території Виставкового центру. А от у місті Лева - у Стрийському парку. На старт вийшло чимало ветеранів та діючих військовослужбовців. >>
Внаслідок російських ударів по Києву у неділю, 24 травня, будівля Міністерства закордонних справ України зазнала пошкоджень. >>
Україна пережила чергову пекельну ніч – 24 травня російські варвари завдали масованого комбінованого удару по Україні, застосувавши, за даними Повітряних сил, 90 ракет та 600 дронів різних типів, в тому числі й "Орєшнік". >>
У суді Приватбанк переміг своїх колишніх власників, Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова, які намагалися оскаржити рішення суду, винесеного проти них у липні 2025 року. >>
У трьох областях в головних управліннях Національної поліції 20 травня одночасно було проведено слідчі дії. >>
Детективи НАБУ разом із прокурорами САП у вівторок, 19 травня, проводять масштабні слідчі дії у справі щодо корупції у Верховному суді України >>