Щури не винні: аптечна мафія вивела в тінь понад 2 млрд грн
Багаторічну схему відмивання коштів та ухилення від податків аптечними мережами, викрили прокуратура Києва разом із Державною податковою службою. >>
Агенти їздили по регіонах як «сімейна пара», збираючи координати для ракетно-бомбових та дронових атак рф. (Фото: Телеграм СБУ)
Служба безпеки затримала двох агентів фсб, які коригували повітряні удари рашистів по Донецькій, Київській, Чернігівській, Полтавській та Черкаській областях.
Як інформує УМ, про це 22 жовтня повідомила пресслужба СБУ у Телеграм.
«Зловмисниками виявилися 27-річний рецидивіст, колишній наркоторгівець з Краматорська, а також його 34-річна співмешканка.
Разом вони шукали швидкий заробіток у Телеграм-каналах, де на них вийшов представник фсб і запропонував гроші в обмін на співпрацю.
За його вказівкою агенти їздили по регіонах як «сімейна пара», збираючи координати для ракетно-бомбових та дронових атак рф», - сказано, зокрема, в повідомлені СБУ.
Крім того, під час повітряних ударів агресора фігуранти мали відслідкувати геолокації ППО, а у разі «прильотів» – уточнювати їхні наслідки.

Як встановило розслідування, при переїздах у різні міста України агенти орендували квартири з видом на потенційні цілі.
Після заселення вони встановлювали у вікнах помешкань мобільні телефони з додатковими засобами живлення, які в онлайн-режимі транслювали зображення для рашистів.
Служба безпеки завчасно викрила агентів, задокументувала їхні злочини і затримала за місцем проживання у Краматорську, куди вони повернулися, щоб продовжити роботу на ворога.

Також у ході спецоперації вилучено всі мобільні телефони, які фігуранти встановлювали у «спостережних пунктах» у різних областях України.
«На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили агентам про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).
Зловмисники перебувають під вартою.
Їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна», - додали в СБУ.

Як повідомляла УМ, Служба безпеки викрила керівницю обласного центру медико-соціальної експертизи Миколаївської облради на корупційних схемах для ухилянтів.
Багаторічну схему відмивання коштів та ухилення від податків аптечними мережами, викрили прокуратура Києва разом із Державною податковою службою. >>
Служба безпеки запобігла новим терактам в Одесі. За результатами дій на випередження затримано трьох агентів фсб, які готували підриви авто і помешкань українських воїнів та їхніх сімей. >>
Служба безпеки спільно з Власною безпекою Головного управління розвідки запобігла проникненню агентки білоруського кдб до підрозділів Сил оборони України. >>
Під час придушення протестів в Ірані кількість загиблих різко зросла, і, за оцінкою спеціальної доповідачки ООН Май Сато, їх загальна кількість може перевищувати 20 тис. осіб. >>
Уперше за понад сто років канадські військові змоделювали відповідь на гіпотетичне вторгнення США. Це відбувається на тлі зростання напруженості між Сполученими Штатами і союзниками по НАТО, зокрема довкола питання Гренландії, а також минулих заяв Білого дому, що Канада має стати частиною США >>
На засіданні 13 січня Верховна Рада України звільнила двох міністрів — голів Міноборони та Мінцифри Дениса Шмигаля та Михайла Федорова, а також голову СБУ Василя Малюка. >>