Звільнено 6 сіл на Дніпропетровщині – постарався полк «Скеля»
Шість сіл на Дніпропетровщині звільнив425 штурмовий полк "Скеля" – під контроль України повернули Тернове, Запорізьке, Новогеоргіївку, Вороне, Січневе та Маліївку. >>
СБУ та Нацполіція затримали ще три групи підпалювачів, які діяли на Одещині, Дніпропетровщині та Черкащині. (Фото: сайт СБУ)
Служба безпеки та Національна поліція затримали ще 7 поплічників російських спецслужб, які палили військові авто та об’єкти Укрзалізниці в Одесі, у Дніпропетровській та Черкаській областях.
Як інформує УМ, про це 21 жовтня повідомили на сайті СБУ.
«Для виконання ворожих завдань фігуранти використовували легкозаймисті суміші, а загоряння фіксували на відео, якими потім «звітували» перед рф.
У такий спосіб фігуранти сподівалися одержати «легкі» гроші від своїх російських кураторів. Однак замість обіцяних коштів підпалювачі отримали підозру від українських правоохоронців», - сказано, зокрема, в повідомлені СБУ.
Так, на Дніпропетровщині:
викрито двох 16-річніх мешканців Нікопольського району, які підпалили авто ЗСУ та релейну шафу поблизу важливої гілки залізничного сполучення.
Перед підпалами фігуранти виконували «перевіркові» завдання російського куратора, зокрема малювали «Z-графіті» на стінах будівель.
На Черкащині:
«по гарячих слідах» затримано двох жителів Умані віком 16 і 21 року, які протягом доби спалили мультівен та позашляховик ЗСУ, що проходили техобслуговування після виконання бойових завдань на фронті.
На Одещині:
затримано ще трьох молодиків, які підпалили вісім релейних шаф на залізничних лініях.

«У такий спосіб ворог сподівався порушити логістику Сил оборони у напрямку південного фронту.
Наразі всім затриманим повідомлено про підозру (відповідно до вчинених злочинів) за такими статтями Кримінального кодексу України:
ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 113 (диверсія, вчинена за попередньою змовою групою осіб в умовах воєнного стану);
ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 114-1 (перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань, вчинене за попередньою змовою групою осіб);
ч. 2 ст. 194 (умисне пошкодження майна, вчинене шляхом підпалу)», - додали в СБУ.
Фігурантам загрожує від 8 років тюрми до довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.
.jpeg)
Як повідомляла УМ, Довічне за зраду: працівник Укрзалізниці наводив удари рф по ешелонах ЗСУ.
Шість сіл на Дніпропетровщині звільнив425 штурмовий полк "Скеля" – під контроль України повернули Тернове, Запорізьке, Новогеоргіївку, Вороне, Січневе та Маліївку. >>
У Києві.13 липня затримали екскомбрига 155-ї окремої механізованої бригади Станіслава Лучанова, підозрюваного у викраденні і вбивстві двох братів - цивільних чоловіків. >>
Винним у державній зраді Вищий антикорупційний суд визнав колишнього народного депутата, який втік до Росії, Андрія Деркача та засудив його до 15 років тюремного ув'язнення з конфіскацією майна. >>
У Бурятії російська влада вимагає від підприємств надати людей для війни з Україною або платити за "підбір кандидатів" по 100 тисяч рублів за особу. >>
11 липня та в ніч на 12 липня Сили оборони України завдали ударів по низці військових та військово-економічних об'єктів Росії, зокрема по Сизранському нафтопереробному заводу, 10 танкерах і 4 поромах. >>
Після того, як дев'ятьох військовослужбовців 155-ї окремої механізованої бригади бригади затримали за підозрою у викраденні двох цивільних чоловіків із Київської області – правоохоронні органи почали розшук кобрига Станіслава Лучанова. >>