Великодній обмін: з полону повернулися 182 українці, фото
Напередодні Великодня, 11 квітня, Україна та росія провели обмін полоненими, під час якого вдалося повернути 175 військових та 7 цивільних. >>
Зеленський на зустрічі з представниками оборонних компаній. (Фото: сайт ОП)
У середу, 2 жовтня, Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із керівниками й топменеджерами оборонних компаній країн-партнерів у межах другого Міжнародного форуму оборонних індустрій (DFNC2).
Як інформує УМ, про це 2 жовтня повідомили на сайті Офісу Президента.
Як зазначається, на заході були присутні представники BAE Systems, KNDS, MBDA, D&M Holding Company, Amentum Services, Inc., AeroVironment, Inc., Kongsberg Defence & Aerospace, Romarm, CZ Colt Group, Quantum Systems, Hellenic Defence Systems, DI Danish Defence & Security Industries Association.
Президент подякував країнам, що їх представляють ці виробники, та працівникам підприємств за підтримку українців, а також компаніям, які вже почали роботу в Україні й відкрили свої офіси.
"Дуже раді бачити вас в Україні. Ми розраховуємо на більшу підтримку, тому що, на жаль, війна не припинилася. І ми вдячні за все, що можемо зробити разом сьогодні та в майбутньому. Ми розраховуємо на наше партнерство не лише під час війни", - зазначив Зеленський.

Основна тема розмови - розширення співпраці для посилення виробничих можливостей оборонного сектору України.
Президент наголосив, що темпи вітчизняного оборонного виробництва значно збільшилися з початку повномасштабного російського вторгнення. Водночас для подальшого зростання потрібен іноземний досвід, доступ до ланцюгів постачання й технологій.
За його словами, після першого форуму оборонних індустрій уже є важливі результати. Зокрема, щодо технічного обслуговування легких гармат, локалізації виробництва штурмових гвинтівок і створення потужностей для виробництва боєприпасів до стрілецької зброї.
Крім того, Зеленський відзначив представників іноземних оборонних компаній державними нагородами за їхній особистий внесок у розвиток ОПК України та створення високотехнологічної продукції в умовах воєнного стану.
Як повідомляла УМ, Зеленський відвідав поранених бійців – відзначив їх держнагородами.
Напередодні Великодня, 11 квітня, Україна та росія провели обмін полоненими, під час якого вдалося повернути 175 військових та 7 цивільних. >>
Попри обіцянки рф щодо припинення вогню, українська армія готова до будь-якого розвитку подій на фронті, і реагуватиме дзеркально, запевнив Президент Володимир Зеленський. >>
Президент України Володимир Зеленський у п’ятницю, 10 квітня, поспілкувався з журналістами. >>
У четвер, 9 квітня, Президент України Володимир Зеленський вручив державні нагороди представникам органів місцевого самоврядування та військових адміністрацій, а також відзначив українські міста почесною відзнакою «Місто-герой України» за стійкість у війні. >>
Останки 1000 загиблих осіб, які за попереднім інформуванням російської сторони можуть належати українським військовим, у четвер, 9 квітня, рф передала Україні. >>
Контррозвідка Служби безпеки запобігла теракту у Хмельницькому. За результатами дій на випередження затримано агента фсб, який готувався підірвати в обласному центрі саморобну бомбу. >>