Загроза для захисту неба: авіатехніків переводять у штурмову піхоту
У піхоту масово переводять спеціалістів Повітряних сил ЗСУ, більше того – скорочують також мобільні вогневі групи. >>
Наскільки жалюгідними треба бути, щоб безсовісно пропонувати вашому народу плакат, виготовлений у кузні КДБ (Фото RFE/RL)
Партія влади Грузії «Грузинська мрія» використала для своїх передвиборчих банерів фотографії українських міст, які постраждали від обстрілів російських терористів.
У такий недолугий спосіб влада хоча залякати виборців, мовляв, так нібито станеться з Грузією, якщо до влади прийде опозиція.
Як інформує Україна молода, про це пише «Эхо Кавказа» (проєкт «Радіо Свобода»).
Зокрема, партія представила серію плакатів і відеоролик, де кадрам бомбардувань протиставляють фонтани та нові автобуси в грузинських містах.
Серед фотографії на банерах — світлини розбомбленого Маріуполя, а також знищені будівлі та церкви. Поруч видно напис «Ні війні!», а також перекреслені передвиборчі номери грузинських опозиційних партій та об'єднань.
З іншого боку банерів видно фотографії грузинських міст, зокрема нічний Батумі з написом «Вибери мир».
У панівній партії «Грузинська мрія» кажуть, що своїми банерами прагнуть нагадати населенню, «куди веде країну опозиція».
Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі розкритикувала банери, назвавши їх «ганебними та образливими для культури, традицій, історії та віри».
«Наскільки жалюгідними треба бути, щоб безсовісно пропонувати вашому народу плакат, виготовлений у кузні КДБ», — написала вона.
Зазначимо, раніше прем’єр-міністр Грузії Іраклі Кобахідзе заявляв, що Україна після Євромайдану нібито втратила незалежність, що країна «розвалилася», її економіка скоротилася, а 20% території опинилося під окупацією. У Грузії ж, за його словами, «ніхто не дочекається Майдану».
Як повідомляла "УМ", влітку ЄС призупинив процес євроінтеграції Грузії.
У піхоту масово переводять спеціалістів Повітряних сил ЗСУ, більше того – скорочують також мобільні вогневі групи. >>
На кілька днів до росії вирушила група ультраправих словацьких депутатів на чолі з віцеспікером і лідером "Словацької національної партії" Андреєм Данко: >>
Через бюрократію литовські дрони для України, які мали поставити ще до кінця 2024 року, досі на складах у Литві. >>
Через приниження з боку керівництва колишній військовий та журналіст Євген Шибалов звільнився з Міністерства у справах ветеранів. >>
Виконати ордер на арешт Юн Сок Йоля завадили охорона президента Південної Кореї та військові, тому Управління з розслідування корупції серед високопосадовців (CIO) призупинило арешт. Протистояння тривало пʼять годин. >>
Росіяни зробили фактично все можливе й неможливе, аби літак компанії Azerbaijan Airlines, у який влучила їх ракета, упав у море. >>