У Москві палає НПЗ, фото
Про атаку безпілотників на Москву вранці 16 червня заявила російська влада: за словами мера столиці рф, у місті пошкоджено НПЗ – там вирує пожежа. >>
Сумнозвісний Керченський міст.
У районі Керченського мосту в тимчасово окупованому Криму ворог будує якусь захисну споруду, як він вже це робив неодноразово, але зазнавав невдач через складні погодні умови.
Як інформує УМ, про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону "Єдині новини" розповів речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук.
За його словами, наразі незрозуміло, що це за споруда, але навряд чи ворог зможе добудувати її в цьому сезоні.
«Що воно таке, стане зрозуміло, коли вони цю споруду добудують. Але в цьому сезоні, найімовірніше, вони це не зможуть зробити, бо починається період штормів, і відповідно будувати в таких умовах буде дуже складно. Це може бути захисна споруда, черговий перехід - висновки наразі робити зарано», - припустив Плетенчук.
Він також нагадав, що росіяни неодноразово намагалися збудувати захисні споруди для Керченського мосту, але щоразу зазнавали невдач через складні метеоумови.
«Побачимо, як вони пройдуть цей період, який починається восени і закінчується навесні. Вони постійно намагаються у Керченській протоці щось нове розташувати, розбудувати різноманітні гідротехнічні або загороджувальні споруди. Але періодично вони опиняються на березі після чергового шторму», - зазначив речник ВМС.
Додамо, що дещо раніше російські окупанти розташували на Керченському мосту в Криму самохідний зенітний ракетно-гарматний комплекс "Панцир-С1".
Як повідомляла УМ, Керченський міст має бути знищений – ВМС України.
Про атаку безпілотників на Москву вранці 16 червня заявила російська влада: за словами мера столиці рф, у місті пошкоджено НПЗ – там вирує пожежа. >>
На сході Польщі у місті Бяла-Подляска сьогодні вранці застрелили 44-річного російського художника-карикатуриста, активістаі акціонера Семєна Скрепецького. >>
СБС ЗСУ 13 червня завдали ураження по заводу “Кримський титан”, який забезпечує військове виробництво діоксидом титану та сірчаною кислотою. >>
У тимчасово окупованому Криму та Краснодарському краї рф в ніч проти 11 червня лунали вибухи. >>
росія активно розбудовує військову інфраструктуру поблизу кордонів із країнами НАТО, що потенційно дозволить розмістити там понад 100 тисяч військовослужбовців – цю тенденцію виявило спільне розслідування медіа країн Північної Європи та Балтії >>
У Чебоксарах 10 червня під атаку потрапило підприємство «ВНИИР-ПРОГРЕСС, що знаходиться на відстані близько 1000 кілометрів від українського кордону». Перед цим у місті оголошували ракетну небезпеку. >>