Під час атаки «шахедів» на АЗС Полтавщини поранено волонтерку зі Швеції
Під час повітряної тривоги ворожі безпілотники влучили, зокрема, у дві АЗС у Лубенському районі. >>
54 із 102 квартир пошкоджені в будинку в Раменському в результаті атаки БПЛА, — губернатор Подмосковья. (Фото з Telegram-каналу Астра)
У рф Міноборони звітувало, що в ніч на 10 вересня над територією росії нібито збили 144 українських дрони в 9 регіонах, із них 20 – у Московській області.
Як інформує УМ, про це 10 вересня повідомило Міноборони рф у Telegram.
"Протягом минулої ночі... черговими засобами ППО знищено та перехоплено 144 українських БПЛА літакового типу", - заявили в російському військовому відомстві.
Також повідомляється, що найбільше дронів нібито збили над територією Брянської області – 72.
20 безпілотників нібито знищили над Московською областю, 14 – над Курською, 13 – над Тульською, 8 – над Бєлгородською, 7 – над Калузькою, 5 – над Воронезькою, 4 – над Липецькою областю та 1 – над Орловською областю.
Про жодні наслідки атаки російське міноборони традиційно не повідомляє.
У свою чергу мер Москви Сергій Собянін заявляв, що у ніч на 10 вересня у Росії збили 14 безпілотників, що летіли на столицю країни-агресорки.
Російські ЗМІ повідомляли, що аеропорти "Шереметьєво", "Домодєдово" і "Внуково" закриті, оголошено план "Килим".
Мешканці підмосковного Раменського повідомляли, що уламки одного з БПЛА влучили в житлову багатоповерхівку. Там спалахнула пожежа. Згодом з'явилася інформація про ще два будинки, у які нібито влучили уламки безпілотників.
Окрім цього, постраждав аеропорт "Жуковський" під Москвою, Собянін сказав, що на летовищі триває ліквідація пожежі.
Про атаку безпілотників повідомляла влада й інших областей рф.
Як повідомляла УМ, Бавовна «на болотах»: рекордна кількість БПЛА «гостювала» в 15 областях рф.
Під час повітряної тривоги ворожі безпілотники влучили, зокрема, у дві АЗС у Лубенському районі. >>
Рішення тимчасово відновити в правах Олімпійський комітет Росії на діяльність якого на його діяльність була введена заборона 12 жовтня 2023 року – ухвалив Міжнародний олімпійський комітет (МОК). >>
За перший тиждень липня російські терористи лише у столичному регіоні вбили 48 і поранили більше півтори сотні людей. >>
Дрони Сил безпілотних систем у ніч проти 7 липня атакували вісім танкерів в Азовському морі. Вони перевозили пальне до окупованого Криму. >>
Під атакою в російському місті Бєлгород опинилось лінійне виробниче управління магістральних газопроводів, на об’єкті спалахнула пожежа. >>
Тактику застосування ударних безпілотників типу Shahed рашисти змінюють, переходячи з бензинових на реактивні. >>