У Каспійському морі атаковано бурову платформу та патрульний корабель рф
Підрозділи Сил спеціальних операцій у ніч на 19 грудня уразили російську нафтовидобувну платформу та військовий корабель РФ, який патрулював неподалік у Каспійському морі. >>
Безпілотний багатоцільовий транспортер переднього краю BoarTAC вітчизняного виробництва. (Фото надані виробником.)
Міністерство оборони кодифікувало і допустило до експлуатації універсальний безпілотний багатоцільовий транспортер переднього краю BoarTAC вітчизняного виробництва.
Як інформує УМ, про це повідомили на сайті Міноборони України.
«При проєктуванні транспортера розробники врахували вимоги, що були сформовані на основі бойового досвіду українських захисників.
Наземний роботизований комплекс має низький силует, малошумний та малопомітний і захищений від куль та уламків.
Крім того, апарат вийшов простим в експлуатації і ремонтопридатним у польових умовах. За ходовими характеристиками має високу прохідність і тяглову силу», - сказано, зокрема, в повідомлені Міноборони.
Дистанційно керований оператором універсальний багатоцільовий транспортер може здійснювати доставку боєприпасів та провізії. Багатофункціональна платформа із встановленими на ній спеціальними кріпленнями здатна виконувати евакуацію поранених. Крім того, за допомогою навісного обладнання здійснювати розмінування.
Або навпаки – встановлювати мінні загородження. Наземний роботизований комплекс може стати й мобільним вогневим засобом, адже є можливість інтеграції дистанційно керованих бойових модулів оснащених гранатометами, кулеметами.
Також транспортер можна використовувати як дрон-камікадзе. Завдяки широким гусеницям із великими ґрунтозачепами та захисним бампером робот долає бездоріжжя, рови, неглибокі водні перешкоди. При цьому перевозить на собі близько 200 кг вантажу, або тягне причіп з аналогічною вагою.
Як повідомляла УМ, Міноборони кодифікувало та допустило до експлуатації понад 70 БпАК.
Підрозділи Сил спеціальних операцій у ніч на 19 грудня уразили російську нафтовидобувну платформу та військовий корабель РФ, який патрулював неподалік у Каспійському морі. >>
У присутності лідерів двох держав представники інститутів нацпам’яті обговорили питання історичної пам’яті. Тобто перейшли до конкретних речей. >>
В Україну, 19 грудня, повернули 1003 тіла, які за твердженням російської сторони належать українським військовослужбовцям. >>
Рішення про спільне запозичення для України на суму 90 млрд євро затвердив Саміт Європейського союзу. >>
Президент Володимир Зеленський заявив про дефіцит ракет до деяких систем ППО і закликав партнерів допомогти або ракетами, або ліцензіями на їх виготовлення, або грошима для їх придбання. >>
Далекобійні безпілотники Центру спецоперацій «Альфа» СБУ в ніч на 18 грудня успішно відпрацювали по складових російської ППО на військовому аеродромі Бельбек у тимчасово окупованому Криму. >>