Займалися підпалами в Україні: затримано 6 агентів рф, фото
Служба безпеки та Національна поліція затримали ще шістьох російських агентів, які вчиняли підпали у різних регіонах України. >>
У турнірі беруть участь 8 команд. Незвичні змагання з астрономії та астрофізики започаткували у 2020 році. (Фото: КНУ Фейсбук)
Із 10 до 14 серпня в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбудеться турнір Астрономічних боїв — це командне змагання з олімпіадної астрономії.
Як інформує УМ, про це 12 серпня повідоми в університеті у Фейсбуці.
«Мета змагань дати дітям можливість попрацювати в команді над астрономічними задачами, познайомитися з однодумцями із різних куточків України, отримати досвід наукової полеміки», — повідомили в університеті.
Цього року Турнір зібрав найталановитіших знавців астрономії та астрофізики 9-11 класів та студентів 1-3 курсів, що не були призерами IOAA або IPhO з усієї України. Учасники розподілені на 8 команд.
Окрім нелегких випробувань, цікавих задач, захопливих командних викликів на учасників чекають панельна дискусія із журі-студентами про життя після школи, екскурсія на Фізичний факультет КНУ, спостереження на телескопі Unistellar, екскурсія до Головної астрономічної обсерваторії та урочисте відзначення переможців.

Традиційно головною локацією Астрономічного турніру є Український фізико-математичний ліцей КНУ.

Нагадаємо, що майже 70 тисяч майбутніх бакалаврів отримали рекомендації на бюджет в українські ЗВО. За підсумками автоматичного розподілу місць, 69 603 вступники на бакалаврат (медичну магістратуру) пройшли на бюджет.
Як повідомляла УМ, Виявлено дивну планету: має форму огірка й зворотну орбіту.
Служба безпеки та Національна поліція затримали ще шістьох російських агентів, які вчиняли підпали у різних регіонах України. >>
Президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт №13037 щодо вдосконалення військової дисципліни за стандартами НАТО: документ визначає механізми протидії дискримінації й сексуальним домаганням серед військовослужбовців. >>
Російські війська в ніч на 14 березня здійснили масовану ракетно-дронову атаку на Київську область, внаслідок якої загинули четверо людей, ще щонайменше 15 отримали поранення. >>
Івано-Франківська обласна рада звернулася до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо призупинення реорганізації закладів загальної середньої освіти в умовах воєнного стану. >>
Контроль над відвідуванням шкіл учнями український уряд суттєво посилив: відтепер дані про прогули уроків оперативно передаватимуться до поліції та служби у справах дітей. >>
Через нічну комбіновану атаку ворога в двох районах Києва виникли пожежі, також пошкоджений житловий будинок. >>