Бранець з 24.02.2022. Історія військового, який пережив 50 днів російського полону на початку «повномасштабки»
У перші години повномасштабного вторгнення військовий Ігор востаннє вийшов на зв’язок із родиною. >>
Розвідники виявили та завдали вогневого ураження по двох військових об’єктах на тимчасово окупованій території Донецької області. (Фото: Телеграм Головне управління розвідки МО України)
Після атаки БПЛА у Воронезькій області почалася пожежа на складі з "вибухонебезпечними об'єктами", визнала російська влада.
Як інформує УМ, про це 7 липня повідомили губернатор Воронезької області Олександр Гусєв та МО рф у Телеграм.
За словами губернатора, нібито всі БПЛА збили, але осколки впали на склад "вибухонебезпечних об'єктів". Кількість безпілотників він не назвав.
Людей попередили про можливу евакуацію і вже підготували автобуси.
Населенню розповідають інструкції про забезпечення безпеки.
Тим часом російське МО не повідомляє про збиття БПЛА над цим регіоном - там прозвітували про один збитий літальний апарат над Білгородською областю.
Крім того в суботу 6 липня розвідники департаменту активних дій ГУР у взаємодії з підрозділом аеророзвідки 45-ї окремої артилерійської бригади виявили та завдали вогневого ураження по двох військових об’єктах Росії на окупованій території Донецької області.
Як інформує пресслужба ГУР повідомила у Телеграм, у Дебальцевому бійці вдарили по логістичному центру, де загарбники зберігали обладнання для танків та боєприпаси.
Того ж дня Новолуганському спалили дороговартісну російську автоматизовану станцію постановки перешкод Р-330Ж "Житель".
Як повідомляла УМ, Спецоперерація ГУР та СЗР: на Воронежчині зупинено роботу електрометалургійного комбінату.
У перші години повномасштабного вторгнення військовий Ігор востаннє вийшов на зв’язок із родиною. >>
Автори зазначають, що це вже вплинуло на російську тактику у війні з Україною. Особливо на тлі суперечок щодо доступу української ППО до ЗРК Patriot між Києвом та адміністрацією Трампа, чия “підтримка України в кращому випадку була половинчастою, а в гіршому – межувала з ворожістю”. >>
Рашистський наступ в Україні помітно загальмувався. Минулого місяця окупанти захопили всього 14 квадратних кілометрів української землі, зосередивши свої дії на Донецькому напрямку. >>
Дипломати Євросоюзу відреагували на чергову хвилю терору росіян проти мирних мешканців України. На їхню думку, масовані повітряні удари по території України свідчать про те, що росія зазнає невдач на полі бою та стрімко вичерпує власні ресурси. >>
Президент США Дональд Трамп під час візиту до Китаю закликав лідера КНР Сі Цзінпіня допомогти із завершенням російсько-української війни. >>
Повітряні сили України знешкодили 642 ворожі цілі: 40 ракет та 602 безпілотники, під час масованого комбінованого удару російських терористів у ніч на 2 червня. >>