Випуск з військових ВНЗ: Зеленський привітав 2138 офіцерів

15:25, 21.06.2024
Випуск з військових ВНЗ: Зеленський привітав 2138 офіцерів

Понад 2 000 офіцерів закінчують військові виші України.

Із закінченням навчання у військових вищих навчальних закладах привітав випускників президент України Володимир Зеленський. Із них наразі випускаються 2 138 офіцерів.

 

Як інформує УМ, про це 21 червня повідомили в Офісі президента України.

 

Президент зауважив, що нинішнє покоління випускників військових вишів має бути тим поколінням офіцерів, яке зокрема гарантуватиме безпеку України в поствоєнному часі. Адже, як наголосив Зеленський,  вже зараз потрібно думати й дбати про Україну після цієї війни — Україну, яка вистояла й перемогла у битві за своє життя “силою зброї та силою дипломатії”.

 

“Зараз ви — молоді офіцери, і всім вам іще належить проявити себе, свої якості, свою силу. Вам іще належить вирости у досвіді та у званнях. Але я не сумніваюся, що серед вас є ті, хто обов’язково виросте із командирів у командувачів, хто зараз вдячний своїм наставникам, але й сам обов’язково стане наставником для інших, коли вже нові покоління українців прийдуть навчатися бути офіцерами”, — зазначив глава держави.

 

 

Він побажав випускникам успіхів на цьому шляху, військової удачі на фронті у бойових бригадах та слави “для України, а отже, і для себе”.

 

“Щиро зичу вам стати такими командирами, яких незмінно поважатимуть солдати, і такими воїнами, якими будуть пишатися ваші родини та громади і вся наша держава. Дякую вашим татам і мамам, усім вашим рідним, вашим викладачам за таких українських офіцерів. Будьте сильними українцями, і тоді завжди незалежною буде наша Україна”, — побажав Володимир Зеленський.

 

Як повідомляла УМ, Саміт миру, який відбувся цими вихідними у Швейцарії, може мати практичні кроки на шляху до миру – впевнений президент України Володимир Зеленський.