ГУР попереджає: морська платформа Magura гатитеме Р-73 в радіусі 800 кілометрів

17:17, 17.06.2024
ГУР попереджає: морська платформа Magura гатитеме Р-73 в радіусі 800 кілометрів

На морську платформу Magura встановили ракети класу “повітря-повітря”. (Фото: сайт ГУР)

На морську платформу Magura встановили ракети класу “повітря-повітря” й наразі під час вибору цілі розглядаються будь-які об’єкти у радіусі 800 кілометрів.

 

Як інформує УМ, про це 17 червня заявили на сайті Головного управління розвідки (ГУР)  Міністерства оборони України.

 

«Кожен дрон несе загрозу окупантам і ми робимо все можливе для того, щоб збільшити наші можливості… Це багатоцільовий дрон, і на будь-яких водних поверхнях він може використовуватися…

 

Якихось натяків (щодо перспективних напрямків і об’єктів – УМ.) ми робити не будемо, але можу зазначити, що на дальності до 800 км ми розглядаємо будь-які можливості і будь-які військові цілі ворога для ураження нашими дронами», – сказав представник ГУР Євген Єрін в ефірі національного телемарафону.

 

Він додав, що робота щодо вдосконалення наявних і розробки нових зразків озброєння ведеться, тому що на даний час важливу роль у нас відіграють технології.

 

Станом на травень, як заявляли в українській розвідці, за допомогою надводних безпілотних дронів Magura V5 вдалося завдати збитків флоту росії на 500 мільйонів доларів. У ГУР повідомляли про знищення морським дроном Magura V5, серед іншого, російського швидкісного катера проекту 12150 «Манґуст», ураження чотирьох російських катерів «Тунець».

 

За даними Генерального штабу ЗСУ, станом на 17 червня рф втратила 28 кораблів і катерів від початку повномасштабної війни в Україні.

 

Як повідомляла УМ, ГУР «приземлило» Ту-22М3 за 300 кілометрів від України.