Посилення ППО: Велика Британія надала Україні чергову військову допомогу

12:54, 23.05.2024
Посилення ППО: Велика Британія надала Україні чергову військову допомогу

Британія відправила Україні пакет військової допомоги для посилення ППО на $190 мільйонів.

Пакет військової допомоги на суму 150 млн фунтів стерлінгів (понад 190 млн дол.)Велика Британія надіслала в Україну для посилення протиповітряної та морської оборони.

 

Як інформує УМ, про це заявив у четвер 23 травня міністр оборони Британії Грант Шеппс повідомляє видавння The Sun.

 

«Міжнародний фонд для України надає життєво важливу підтримку Збройним силам України для задоволення їхніх нагальних потреб у засобах. Це включає в себе більше систем протиповітряної оборони для захисту цивільного населення та інфраструктури України, а також морські можливості для посилення Військово-морських сил», – сказав Шеппс.

 

Міністр уточнив, що Сполучене Королівство разом із союзниками надіслали радари протиповітряної оборони, приманки і системи радіоелектронної боротьби вартістю 70 млн фунтів стерлінгів. Водночас інші 80 млн фунтів стерлінгів спрямували на невеликі човни, розвідувальні дрони та безпілотні надводні апарати.

 

За словами Шеппса, цей пакет допоможе захистити зруйновану українську інфраструктуру.

 

Як зазначається, Велика Британія є найбільшим донором допомоги Україні – країна вже виділила 500 млн фунтів стерлінгів. Частиною альянсу також є Данія, Естонія, Фінляндія та Німеччина.

 

Нагадаємо, що 16 травня міністр закордонних справ Данії Ларс Льокке Расмуссен оголосив про новий пакет військової допомоги Україні на 750 млн євро.

 

Як повідомляла УМ, Британія надала Україні новий пакет віійськової допомоги.