Політику залучення і розвитку людського капіталу запровадили в ЗСУ

12:29, 20.05.2024
Політику залучення і розвитку людського капіталу запровадили в ЗСУ

Вперше в Україні з’явився стратегічний документ такого рівня, який кардинально змінює підхід держави до людини в силах оборони. (Фото: Фейсбук Наталія Калмикова / Nataliia Kalmykova)

В Україні ухвалили політику залучення, розвитку і утримання людського капіталу в Силах оборони.

 

Як інформує УМ, про 20 травня повідомила заступниця Міністра оборони України Наталія Калмикова у Фейсбуці.

 

За її словами, вперше в Україні з’явився стратегічний документ такого рівня, який кардинально змінює підхід держави до людини в Силах оборони та націлений на виконання вимог взаємосумісності з НАТО у цій сфері.

 

Політикою закладаються основи людиноцентричної системи управління персоналом та розвитку управлінської культури у Силах оборони.

 

Вона створює глобальну систему, починаючи від формування оборонної свідомості та реформи соціальної сфери та ветеранської політики, закінчуючи якісними змінами грошового забезпечення та оновленою системою охорони здоров’я.

 

«Робота над формуванням політики розпочалася восени минулого року. Ми використали найкращий досвід західних партнерів, адаптуючи його під українські реалії», — повідомила Наталія Калмикова.

 

Над політикою працювали спеціалісти з комітету з питань кадрового менеджменту Міністерства оборони, стратегічні радники НАТО та представники громадського сектору. Щиро вдячна всім залученим до цієї важливої роботи.

 

«Реалізація цієї політики змінить українське військо, зробить його ефективнішим та сучасним», — впевнена заступниця Міністра оборони України.

 

Як повідомляла УМ, в Києві запрацював перший центр рекрутингу української армії.