У шести областях росіяни масовано атакували енергооб’єкти– Міненерго

09:05, 08.05.2024
У шести областях росіяни масовано атакували енергооб’єкти– Міненерго

На трьох атакованих росією ТЕС є серйозні руйнування. (Фото: Фейсбук Герман Галущенко)

Російські варвари в ніч на 8 травня атакували об’єкти генерації та передачі електроенергії у шести областях: Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Львівській, Івано- Франківській та Вінницькій.

 

Як інформує УМ, про це 8 травня повідомили Міненерго у Telegram та міністр енергетики України Герман Галущенко у Facebook.

 

За словами Галущенка, наслідки уточнюються. Енергетики вже працюють над їх ліквідацією.

 

"Ворог не полишає планів позбавити українців світла. Ощадливе використання електроенергії - внесок кожного з нас у перемогу. Особливо важливим є відповідальне споживання у ранкові та вечірні години", - написав міністр.

 

У свою чергу ДТЕК у Telegram повідомив про серйозні руйнування на трьох ТЕС на яких сильно пошкоджено обладнання.

 

"Ще одна надзвичайно важка ніч для української енергетики. Ворог обстріляв три наші ТЕС. Серйозно пошкоджено обладнання. Енергетики в ці хвилини працюють над ліквідацією наслідків атаки", - сказано, зокрема, в повідомлені ДТЕК.

 

Зазначається, що це вже п’ятий масований обстріл енергетичних об’єктів компанії за останні півтора місяці. Окупанти атакували теплоелектростанції ДТЕК під час масованих атак 22 та 29 березня, 11 та 27 квітня.

 

"З початку повномасштабного вторгнення теплоелектростанції ДТЕК були обстріляні близько 180 разів. За цей період від обстрілів на станціях 51 працівника було поранено, три енергетики загинули", − повідомили у ДТЕК.

 

Нагадаємо, що в ніч на середу Росія влаштувала по Україні ракетний удар. У всіх областях країни була оголошена повітряна тривога. У Києві не зафіксовано постраждалих людей та руйнувань. Всі повітряні цілі в районі столиці знищила протиповітряна оборона.

 

Як повідомляла УМ, На Харківщині знищено цілу вулицю: терористи вперше застосували перероблений ФАБ.