РФ використовує мобілізацію на ТОТ для поширення впливу - британська розвідка

13:04, 05.05.2024
РФ використовує мобілізацію на ТОТ для поширення впливу - британська розвідка

Це буде перший призов на тимчасово окупованій росією Запоріжській області з моменту її незаконної анексії у вересні 2022 року.

На окупованій частині Запорізької області російська влада планує мобілізацію – це є частиною її кампанії з русифікації та змушенні населення прийняти нову владу.

 

Як інформує УМ, про це 5 травня у соцмережі Х повідомило Міністерство оборони Британії з посиланням на дані розвідки.

 

Так, у відомстві нагадали, що так званий губернатором Запорізької області підписав розпорядження, в якому йдеться про те, що Росія готує необхідну інфраструктуру та заходи для проведення призову на військову службу в окупованих Росією районах Запорізької області.

 

 

Аналітики зазначають, що це буде перший призов на цій тимчасово окупованій Росією території з моменту її незаконної анексії у вересні 2022 року.

 

«Цілком ймовірно, що Росія розглядає цей захід як спосіб задовольнити потребу російських збройних сил у додатковому персоналі для підтримки своїх військових зусиль. Вплив указу, ймовірно, буде обмеженим з огляду на те, що значна частина населення Запоріжжя виїхала», - вважають у відомстві.

 

Зазначається також, що у Мелітополі, найбільшому окупованому росіянами місті Запорізької області, залишилося лише 40% довоєнного населення, і половина з них - етнічні росіяни, яким запропонували роботу в місті.

 

«Цей указ також є частиною ширшої кампанії російської влади на тимчасово окупованих територіях, спрямованої на примушення населення прийняти російське управління. Кремль продовжує проводити невпинну політику русифікації на тимчасово окупованих територіях України», - резюмують у відомстві.

 

Додамо, що на підприємствах в так званій «ЛНР» скасовують нарахування зарплати тим, кого росіяни мобілізували на війну, бо життя таких військових нетривале.

 

Як повідомляла УМ, Новітні манкурти: Кремль розбудовує мережу закладів мілітаризації молоді на ТОТ.