Командувач ОК «Південь» Андрій Ковальчук йде у відставку

18:55, 12.04.2024
Командувач ОК «Південь» Андрій Ковальчук йде у відставку

Генерал-майор Андрій Ковальчук. (facebook.com/OperationalCommandSouth)

Командувач військ Оперативного командування "Південь" генерал-майор Андрій Ковальчук йде у відставку.

 

У подальшому він навчатиме молодих офіцерів  одному з військових ВНЗ.

 

Як інформує Україна молода, своє звернення генерал-майор оприлюднив на сторінці ОК «Південь» у соцмережах 12 квітня.

 

Зокрема, Командувач подякував військовослужбовцям за два з половиною роки служби.

 

«Ми разом звільнили від окупанта частину Одещини – острів Зміїний – і левову частку територіального моря України, Миколаївщину і Херсонщину на правому березі Дніпра. Ми виконували бойові завдання, відбиваючи зухвалий ворожий десант, відкидаючи і топлячи ворожі кораблі, створюючи безпрецедентні історичні факти новітньої ери наших Збройних Сил», - написав Ковальчук.

 

І додав, що пишається тим, що «мав честь і довіру бути вашим командиром, бути командувачем славетного й норовливого Півдня, якій вміє бути лагідно-теплим і гостинно-привітним для своїх та бурхливо-пекельним, люто-штормовим для ворогів».

 

За його словами, він залишається в армійській родині та надалі виховуватиме молодих офіцерів.

 

«Із впевненістю в нас і в наших з вами силах залишаюсь в єдиній армійській родині, і в вихованні молодих офіцерів впроваджуватиму ті самі принципи й вимоги, що завжди мав і маю до себе й тих, кого веду за собою: честь, порядність, патріотизм, відповідальність, відвага і розсудливість, – з цього зростає справжній командир, який здатний бути взірцем для наслідування і виховувати власним прикладом свій бойовий колектив», - додав генерал-майор.

 

Як повідомляла "УМ", колишня командувачка Медичних сил ЗСУ генерал-майор Тетяна Остащенко пройшла ВЛК, яка визнала її непридатною для військової служби