Полковник Юрій Ігнат звільнений з посади речника Повітряних сил

01:15, 17.03.2024
Полковник Юрій Ігнат звільнений з посади речника Повітряних сил

Полковник Юрій Ігнат працюватиме на іншому напрямку в Повітряних силах. (Фото з відкритих джерел)

Полковник Юрій Ігнат без пояснення причин звільнений з посади речника Повітряних сил ЗСУ і працюватиме на іншому напрямку, але в цьому ж виді Збройних сил держави.

 

Як інформує Україна молода, про це повідомив командувач Повітряних сил генерал-лейтенант Микола Олещук у соцмережах в ніч на неділю.

 

«З моменту повномасштабного вторгнення, я особисто дякував цій людині усього двічі на рік – на День народження та професійне свято. За що? За величезний обсяг роботи. А головне – результат боротьби з ворогом на інформаційному фронті! Як в Україні, так і за кордоном… за що і отримав заслужену державну нагороду від президента України.

 

Сьогодні я подякую полковнику Юрію Ігнату уп’яте. Подякую за продуктивну роботу на посаді начальника служби зв’язків з громадськістю Командування Повітряних сил. Він залишатиметься у складі Повітряних сил і працюватиме на іншому напрямку не менш успішно. Не сумніваюсь!

 

Де б я не був, упевнений, іще неодноразово йому подякую!

Життя триває. Головне – усім залишатись людьми», - написав командувач.

 

При цьому, Олещук не пояснив причин звільнення підлеглого.

 

Останнім часом пан Ігнат, який до того був частим гостем телевізійних ефірів, не з'являвся в публічному просторі та не давав коментарів.

 

Користувачі соцмереж припускають, що звільнення пов’язане або з витоком інформації про враження ворогом колони зенітно-ракетної батареї Patriot біля міста Покровськ Донецької області, або сталося через публічний конфлікт Ігната з «військовим» телеекспертом Світаном.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ураження колони Patriot. Командування Повітряних сил має зробити висновки.