На Кінбурнській косі ЗСУ встановили державний прапор, фото
Бійці Сил оборони України встановили державний прапор на території Кінбурнської коси. >>
Наші воїни утримують позиції, здійснюють заходи з укріплення та розширення плацдарму. (facebook.com/GeneralStaff.ua)
Українські військові утримують позиції в операційній зоні Сил оборони півдня, а також здійснюють заходи з укріплення та розширення плацдарму на лівобережжі Дніпра.
Як інформує Україна молода, про це повідомляють Сили оборони півдня в суботу.
За даними військових, наразі не припиняється щоденна контрбатарейна боротьба. Хоча протягом доби ворог штурмових дій не вів, проте, здійснював артилерійські та мінометні обстріли в районі Кринок.
"Наші воїни утримують позиції, здійснюють заходи з укріплення та розширення плацдарму на лівобережжі Дніпра", - йдеться у повідомленні.
Сили оборони півдня інформують, що окупанти активно проводять аеророзвідку, продовжують тиск артилерією, застосовують велику кількість ударних дронів різних типів.
Також ворог вперше за десять днів наважилися спрямувати керовану авіабомбу з літака тактичної авіації, вдаривши в середмістя Херсону по житловій п’ятиповерхівці, внаслідок чого постраждала 7-річна дитина.
Морально-психологічний дух окупантів на лівобережжі Херсонщини надзвичайно низький.
Як повідомляла «УМ», Військово-Морські сили ЗСУ не фіксують присутність російських кораблів у Чорному морі вже четверту добу поспіль.
Бійці Сил оборони України встановили державний прапор на території Кінбурнської коси. >>
На окупованій Херсонщині росіяни створюють умови для спалаху сибірської виразки за допомогою туш заражених тварин. >>
У російському Воронежі під потужний ракетний удар потрапив завод напівпровідникових приладів АТ «ВЗПП-С», більше відомий як «Сборка». >>
Унаслідок повномасштабного вторгнення росії, загальна сума підтверджених екологічних збитків, завданих Україні, перевалила за 7 трлн грн. >>
З легкої руки Митрополита Київського і всієї України Епіфанія навіть низка іноземних видань інформацію про обстріл росіянами древньої Києво-Печерської лаври подали під заголовком «Кремлівський антихрист». >>
Воїни Центру спецоперацій «Альфа» СБУ завдали успішного удару по нафтобазі росрезерву «Темп» у місті Рибінськ Ярославської області рф. >>