У Києві крали військовий одяг з частини й продавали за демпінговими цінами

13:13, 28.02.2024
У Києві крали військовий одяг з частини й продавали за демпінговими цінами

У Києві викрили масштабну оборудку з викрадання військового одягу: на 3,6 мільйона гривень. (Фото: ДБР)

Майно однієї з бригад тероборони крали в Києві військові разом з цивільними. Потім продавали його в інтернеті за зниженими цінами.

 

Як інформує УМ, про це 28 лютого повідомило Державне бюро розслідувань у Телеграм.

 

"До складу ОЗГ входили військовослужбовці, які забезпечували списання військового майна, а також цивільні особи, які займалися його продажем.

 

Організував злочинну схему один з цивільних, який мав вплив на окремих підконтрольних йому військовослужбовців. Через них він викрадав з частини бронежилети, шоломи, зимові/літні комплекти одягу, взуття тощо. Вкрадене вивозилось з військової частини на імпровізований склад в одному з гаражних приміщень столиці, - сказано, зокрема, в повідомлені.

 

Під час обшуків правоохоронці виявили великі запаси речового майна, які члени злочинної групи мали намір продати через інтернет. Вони зрізали бирки з продукції, які вказували що майно власність ЗСУ та не призначено для продажу.

 

Організатора та 2 осіб, один з яких військовослужбовець, затримано "на гарячому" під час продажу військового майна на суму понад 2 млн грн зі "знижкою" у майже 50%.

 

ДБР повідомляє, що вони вкрали речей щонайменше на 3,6 млн грн. Точна сума буде відома після експертиз.

 

Як повідомляла УМ, ДБР розслідує сотні кримінальних проваджень за фактами порушень у військкоматах та ВЛК.