Правоохоронціи заблокували ще 7 каналів нелегального продажу зброї в Україні, фото
Служба безпеки, ДБР та Національна поліція запобігли новим спробам нелегального продажу зброї та боєприпасів у різних регіонах України. >>
Серігій Пашинський піля суду поїхав до СІЗО. (Фото з відкритих джерел)
Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід колишньому нардепу від «Фронту змін» Сергію Пашинському у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави розмірі 272 мільйони гривень.
Як інформує Україна молода, відповідне рішення оголосила суддя Наталя Мовчан під час трансляції засідання у понеділок.
"Застосувати до підозрюваного Пашинського запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Строк дії ухвали про тримання під вартою визначити до 25 квітня 2024 року. Визначити підозрюваному заставу у розмірі 90 тис. прожиткових мінімумів, що становить 272 млн 520 тис. грн", - заявила суддя.
Пана Пашинського підозрюють у незаконному привласненні та продажі 97 тисяч тонн конфіскованих державою нафтопродуктів.
Сторона обвинувачення просила призначити підозрюваному 60 діб тримання під вартою з альтернативою застави у майже 300 мільйонів гривень.
Колишнього народного депутата, який наразі є головою Національної асоціації підприємств оборонної промисловості, хотіли взяти на поруки офіцери ЗСУ Милослав Гай, Ігор Лапін та Іван Лісовий.
Нагадаємо, 12 лютого помешкання Пашинського обшукали представники СБУ та НАБУ у справі щодо передачі "палива Курченка" державі у 2015 році.
Ексдепутату Пашинському та його бізнес-партнеру оголошено підозру за незаконне привласнення нафтопродуктів, які повинні були піти на потреби армії.
Служба безпеки, ДБР та Національна поліція запобігли новим спробам нелегального продажу зброї та боєприпасів у різних регіонах України. >>
В юридичній та цифровій опинилися ізоляції Іноземні громадяни, які добровільно стали на захист України – вони не отримують військових квитків, не мають доступу до застосунку "Армія+", а в штабах окремих бригад з них вимагають гроші за оформлення статусу учасника бойових дій. >>
На місяць росія планує виробляти 120 ракет «Бандероль», щоправда, завод ще не досяг планового показника виробництва. >>
П’ятому президенту Петру Порошенку Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду 10 липня відмовив у скасуванні запроваджених санкцій РНБО. >>
Китай ще в «далекому» 2023 році запропонував росії низку власних технологічних розробок у сфері баражуючих боєприпасів, протиповітряної та протиракетної оборони, а також штучного інтелекту. росія випробовувала ці технології в Україні в умовах реальних бойових дій і ділилася з Китаєм результатами вип >>
Схему закупівлі для Сил оборони одноразових протитанкових гранатометів неналежної якості за завищеною вартістю викрито Службою безпеки України. >>