Сирський поділився планами на новій посаді

13:29, 09.02.2024
Сирський поділився планами на новій посаді

Сирський розповів, які завдання стоять перед ним на новій посаді.

Олександр Сирський  подякував бойовим побратимам і посестрам, з якими служив в лавах Сухопутних військ ЗСУ та ОСУВ "Хортиця" і розповів про нові завдання, які стоять перед ним зараз.

 

Як інформує УМ, про це 9 лютого новий головнокомандувач Збройних силСирський повідомив у Telegram.

 

"На порядку денному стоять нові завдання. Насамперед це чітке та детальне планування дій усіх органів військового управління, об’єднань, з’єднань і частин з урахуванням потреб фронту у новітній зброї, яка надходить від міжнародних партнерів.

 

Найшвидший і раціональний розподіл та доставка усього необхідного для бойових частин була і залишається основним завданням військової логістики", - написав головнокомандувач.

 

Також, за його словами, завдання штабів усіх рівнів − "знати всі без винятку потреби фронту і володіти ситуацією на кожній його ділянці".

 

Сирський підкреслив, що саме кваліфікація особового складу органів військового управління є вирішальною для розробки й успішної реалізації задумів та планів.

 

Головною цінністю української армії він назвав життя і здоров’я військовослужбовців. Тому, за його словами, нині як ніколи актуальним залишається "дотримання балансу між виконанням бойових завдань та відновленням частин і підрозділів з інтенсифікацією навчання та підготовки особового складу".

 

Одним з майбутніх векторів побудови перемоги у визвольній війні Сирський назвав "запровадження нових технічних рішень і масштабування успішного досвіду", зокрема, застосування безпілотників і сучасних засобів радіоелектронної боротьби.

 

"Лише зміни та постійне удосконалення засобів і методів ведення бойових дій дасть змогу досягти успіху на цьому шляху. Та, безумовно, надійний тил є однією з головних складових загального успіху у війні", − підсумував Сирський.

 

Як повідомляла УМ, Сирський призначений Головнокомандувачем ЗСУ.