Знеструмлено десятки населених пунктів в Україні через погодні примхи

11:56, 25.12.2023
Знеструмлено десятки населених пунктів в Україні через погодні примхи

Через несприятливі погодні умови, станом на ранок 25 грудня, залишилися без електропостачання 72 населених пункти.

 

Як інформує УМ, про це 25 грудня повідомили на сайті  Міністерства енергетики.

 

"Через негоду знеструмлено 72 населених пункти в чотирьох областях, обмеженість електропостачання не застосовується", - йдеться у повідомленні.

 

Зокрема, на Донеччині через негоду станом на 9:00 залишається без електропостачання 11 населених пунктів. Через обстріли знеструмлено 8 населених пунктів, за добу енергетики заживили 87 населених пунктів. Залишаються без світла внаслідок бойових дій 144 населених пункти.

 

У Херсоні через обстріл знеструмлювались 216 споживачів, всього в місті без світла 5,2 тисячі абонентів. В області залишаються без світла 45 населених пунктів.

 

За добу енергетики заживили 2 населених пункти на Сумщині, 10 - у Запорізькій області, а також 506 споживачів на Харківщині.

 

Внаслідок бойових дій залишаються знеструмленими 63 населених пункти у Запорізькій області, 54 - у Сумській області, 16 - у Чернігівській області та 16,3 тис. споживачів на Харківщині.

 

Через негоду відсутнє світло у 21 населеному пункті на Закарпатті, 5 - на Харківщині та у 3 тис. споживачів у Київській області.

 

Нагадаємо, що 23 грудня через обстріл один із блоків ТЕС на Донеччині був аварійно відключений.

 

Як повідомляла УМ, Негода, бойові дії і технологічні порушення: в Україні наразі без світла 492 населених пункти.