Подолання наземних систем ППО є одним з ключових протистоянь між Україною та рф – британська розвідка

11:34, 03.12.2023
Подолання наземних систем ППО є одним з ключових протистоянь між Україною та рф – британська розвідка

Підтримання високого рівня бойової готовності протягом тривалого часу, найімовірніше, є екстремальним випробуванням на витривалість"

Розвідка Великої Британії підкреслює, що зусилля, спрямовані на подолання наземних систем протиповітряної оборони, залишаються одним з найважливіших протистоянь у війні РФ проти України.

 

Як інформує УМ, про це сказано в огляді британського Міноборони за 3 грудня у Х..

 

У відомстві зазначили, що для окупаційних сил РФ критично важливу роль відіграє зенітно-ракетний комплекс малого радіуса дії "Тор". Він знаходиться на озброєнні підрозділів ППО армії РФ і призначений для захисту переднього краю сухопутних військ.

 

Водночас ЗРК "Панцир" зазвичай захищають командні пункти, ЗРК більшої дальності і військово-повітряні бази російських окупантів.

 

Окупанти зараз особливо активно використовують ЗРК "Тор" для протидії українським безпілотникам. Цей комплекс діє фактично як передова лінія мережі ППО окупаційних військ РФ в Україні.

 

У розвідці вказують, що одним з ключових обмежень ЗРК "Тор" у війні РФ проти України є, ймовірно, витривалість її екіпажу.

 

"Зважаючи на те, що на кожну систему припадає лише три людини, підтримання високого рівня бойової готовності протягом тривалого часу, найімовірніше, є екстремальним випробуванням на витривалість", – йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, що в попередньому огляді британської розвідки йшлося про те, як Кремль намагається стримати протести матерів і дружин мобілізованих.

 

Тим часом в естонській розвідці вважають, що бюджет Росії на 2024 року дозволить їй витримувати поточну інтенсивність бойових дій у війні проти України.

 

Як повідомляла УМ, Нічна атака на Україну: ППО демілітаризувала 10 крилатих ракет і 23 «Шахеди».