Росія готова до війни з НАТО - МЗС рф

09:29, 29.11.2023
Росія готова до війни з НАТО - МЗС рф

Сергій Рябков, заступник міністра закордонних справ росії. (Фото: Вікіпедія)

Сергій Рябков, заступник міністра закордонних справ росії  заявив, що він не виключає збройного конфлікту між РФ і НАТО, мовляв, налагодити стосунки вже не вдасться.

 

Як інформує УМ, про це заявив Рябков в інтерв'ю російському виданню "Известия".

 

На запитання, чи можна очікувати в майбутньому збройного конфлікту Рябков відповів: "Залежить від Північноатлантичного альянсу. Цілком і повністю вибір на боці НАТО. Ми готові, як це вже було продемонстровано, захищати наші національні інтереси всіма наявними в нашому розпорядженні засобами".

 

У традиційній для російських чиновників зарозумілій манері він додав, що нібито не можна "нескінченно зазіхати" на інтереси Росії та що "люди, які продовжують випробовувати нас на міцність, вони, мабуть, увірували, що меж їхньої власної гри на підвищення ставок немає, але вони можуть опинитися серед тих, хто повністю програє на цьому майданчику".

 

"Я не думаю, що відносини Росії і НАТО відновляться в тій чи іншій формі в осяжній перспективі. Це виключено з міркувань як принципового, так і практичного характеру. Якщо хтось на Заході думає, що ми потребуємо цих відносин, що ми в якийсь момент прийдемо і попросимо про їхнє відновлення, то це найбільша помилка", - додав Рябков.

 

Російський чиновник також наголосив, що росія і раніше була готова домовлятися "тільки на рівноправній і взаємоповажній основі".

 

"А вже тепер на тлі того, що відбувається, я взагалі не уявляю собі ситуацію і контекст, у якому таке можливо", − підсумував Рябков.

 

Як повідомляла УМ, ядерний удар по Україні означатиме напад на НАТО.